gm. Gozdowo, obwód nr 1
Obwód głosowania | Obwód nr 1 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | Urząd Gminy w Gozdowie,(sala konferencyjna) |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 4 |
Nazwa rady | Rada Powiatu w Sierpcu |
Liczba wyborców | 2 220 |
Liczba kart wydanych | 1 150 |
Liczba kart ważnych | 1 150 |
Liczba głosów ważnych | 1 031 |
Liczba głosów nieważnych | 119 |
Data protokołu | 13-11-2006 03:18 |
Komitety, które zarejestrowały listę okręgową kandydatów na radnych
Początek stronyNr listy | Nazwa komitetu | Typ |
---|---|---|
1 | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | Komitety wyborcze partii |
2 | Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | Komitety wyborcze partii |
4 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Komitety wyborcze partii |
7 | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | Komitety wyborcze partii |
20 | Komitet Wyborczy Wyborców Blok Samorządowy 2006 | Komitety wyborcze wyborców |
22 | Komitet Wyborczy Wyborców Niezależni i Samorządni | Komitety wyborcze wyborców |
23 | Komitet Wyborczy Wyborców Sierpeckie Porozumienie Samorządowe 2006 | Komitety wyborcze wyborców |
24 | Komitet Wyborczy Wspólnoty Samorządowej Województwa Mazowieckiego | Komitety wyborcze organizacji |
Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Laskowski Jan | 4 | 12 |
1,16% |
2 | Urbanowicz Stanisław | 4 | 139 |
13,48% |
3 | Siwiec Krystyna Barbara | 4 | 2 |
0,19% |
4 | Czarnomski Leszek Józef | 4 | 79 |
7,66% |
5 | Kozicki Eugeniusz | 4 | 2 |
0,19% |
6 | Królikowska Agata | 4 | 94 |
9,12% |
7 | Gutkowska Halina Anna | 4 | 4 |
0,39% |
8 | Cegliński Jan | 4 | 30 |
2,91% |
Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Kalinowska Izabela | 4 | 2 |
0,19% |
2 | Prątnicka Krystyna Joanna | 4 | 0 |
0,00% |
3 | Kalinowska Iwona Edyta | 4 | 1 |
0,10% |
4 | Kaczyńska Iwona | 4 | 2 |
0,19% |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Kaźmierczak Paweł | 4 | 23 |
2,23% |
2 | Zywer Kazimierz | 4 | 4 |
0,39% |
3 | Ostrowski Andrzej Antoni | 4 | 7 |
0,68% |
4 | Heyer Maria Elżbieta | 4 | 66 |
6,40% |
5 | Ruszkowalski Kazimierz | 4 | 1 |
0,10% |
6 | Gawłowski Wojciech | 4 | 7 |
0,68% |
7 | Gutowski Krzysztof Stanisław | 4 | 4 |
0,39% |
Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Placek Krzysztof Bogdan | 4 | 211 |
20,47% |
2 | Lejman Marek | 4 | 1 |
0,10% |
3 | Lubiński Wojciech Stefan | 4 | 8 |
0,78% |
4 | Spiek Bartłomiej | 4 | 0 |
0,00% |
5 | Krupiński Tomasz | 4 | 1 |
0,10% |
6 | Cendlewski Łukasz Seweryn | 4 | 19 |
1,84% |
7 | Myśliński Jan | 4 | 0 |
0,00% |
8 | Malinowski Maciej | 4 | 9 |
0,87% |
Komitet Wyborczy Wyborców Blok Samorządowy 2006
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Adamkowski Grzegorz | 4 | 8 |
0,78% |
2 | Popławski Jacek Andrzej | 4 | 32 |
3,10% |
3 | Banaszkiewicz Aneta | 4 | 63 |
6,11% |
4 | Sabała Anna | 4 | 0 |
0,00% |
5 | Jemioła Paweł Piotr | 4 | 16 |
1,55% |
Komitet Wyborczy Wyborców Niezależni i Samorządni
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Krzemiński Krzysztof | 4 | 68 |
6,60% |
2 | Sabała Robert | 4 | 3 |
0,29% |
3 | Hiszpański Jarosław Maciej | 4 | 2 |
0,19% |
4 | Wysocki Tomasz | 4 | 0 |
0,00% |
5 | Świerczewski Grzegorz | 4 | 84 |
8,15% |
6 | Śmigielski Stanisław Zbigniew | 4 | 4 |
0,39% |
7 | Kalinowski Adam Zbigniew | 4 | 3 |
0,29% |
8 | Kędzierski Grzegorz | 4 | 0 |
0,00% |
Komitet Wyborczy Wyborców Sierpeckie Porozumienie Samorządowe 2006
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Kraśniewska Małgorzata | 4 | 0 |
0,00% |
2 | Kwiatkowski Zbigniew | 4 | 9 |
0,87% |
3 | Kratkowska Justyna | 4 | 1 |
0,10% |
Komitet Wyborczy Wspólnoty Samorządowej Województwa Mazowieckiego
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Sieradzka Elżbieta Ewa | 4 | 6 |
0,58% |
2 | Gałkowska Marta | 4 | 3 |
0,29% |
3 | Umiński Jarosław | 4 | 1 |
0,10% |