Okręg wyborczy nr 3 - gm. Niechanowo
Statystyki dla okręgu wyborczego nr 3
Liczba | |||
---|---|---|---|
mandatów | nieobsadzonych mandatów | wybranych radnych | |
7 | 0 | 7 |
Obwody głosowania
Numer obwodu głosowania | Adres | Liczba | Frekwencja | Liczba głosów | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
uprawnionych | kart wydanych | oddanych | ważnych | % głosów ważnych* | |||
Obwód nr 1 | Gminny Ośrodek Kultury w Niechanowie, ul. Gnieźnieńska 2 | 1630 | 1052 |
64,54% |
1052 | 628 | 59,70% |
Obwód nr 2 | Wiejski Dom Kultury w Jarząbkowie | 1025 | 515 |
50,24% |
515 | 345 | 66,99% |
Obwód nr 3 | Gimnazjum nr 1 w Niechanowie, ul. Różana 33 | 1388 | 776 |
55,91% |
774 | 561 | 72,48% |
Ogółem w gminie: | 4 043 | 2 343 |
57,95% |
2 341 | 1 534 | 65,53% |
Komitety, które zarejestrowały listy do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego w okręgu wyborczym nr 3
Początek stronyNr listy | Komitet wyborczy | Głosów ważnych oddanych na listę | Liczba* | ||
---|---|---|---|---|---|
Liczba | % głosów ważnych | Kandydatów | Otrzymanych mandatów | ||
1 | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 318 |
20,73% |
14 | 1 |
2 | Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 107 |
6,98% |
14 | — |
3 | Komitet Wyborczy Krajowej Partii Emerytów i Rencistów | 65 |
4,24% |
8 | — |
4 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 361 |
23,53% |
13 | 2 |
5 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | 151 |
9,84% |
13 | 3 |
6 | Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci | 270 |
17,60% |
13 | 1 |
7 | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 97 |
6,32% |
10 | — |
10 | Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy | 25 |
1,63% |
10 | — |
11 | Komitet Wyborczy Unia Polityki Realnej | 19 |
1,24% |
8 | — |
12 | Komitet Wyborczy Samoobrona Patriotyczna | 104 |
6,78% |
7 | — |
13 | Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski | 17 |
1,11% |
5 | — |
Następujące listy komitetów wyborczych, zgodnie z art.64 la ust.1, tworzą grupy list w celu wspólnego uczestniczenia w podziale mandatów
Grupy list | Głosów ważnych oddanych na grupę | Otrzymanych mandatów* | Udział w podziale mandatów* | ||
---|---|---|---|---|---|
Liczba | % głosów ważnych | ||||
Grupa list nr 1, nr 3, nr 5 | 534 |
34,81% |
4 | Tak | |
1 | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 318 |
20,73% |
1 | Tak |
3 | Komitet Wyborczy Krajowej Partii Emerytów i Rencistów | 65 |
4,24% |
— | Nie |
5 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | 151 |
9,84% |
3 | Tak |
Grupa list nr 2, nr 4, nr 7 | 565 |
36,83% |
2 | Tak | |
2 | Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 107 |
6,98% |
— | Nie |
4 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 361 |
23,53% |
2 | Tak |
7 | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 97 |
6,32% |
— | Nie |
Kandydaci zarejestrowani do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego w okręgu wyborczym nr 3
Nr listy | Numer na liście | Dane kandydata | Głosów ważnych oddanych na kandydata | Mandat* | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie | Liczba | % w skali jednostki | |||
1 | 1 | Jankowiak Wojciech | 50 | Dopiewo | 55 |
3,59% |
Tak |
1 | 2 | Mikołajczak Jerzy | 51 | Gniezno | 150 |
9,78% |
|
1 | 3 | Manikowska-Krawiec Grażyna | 42 | Jerzykowo | 11 |
0,72% |
|
1 | 4 | Wachowiak Paweł | 54 | Mosina | 7 |
0,46% |
|
1 | 5 | Jackowski Jacek | 35 | Września | 7 |
0,46% |
|
1 | 6 | Kaźmierczak Mirosława | 51 | Środa Wielkopolska | 12 |
0,78% |
|
1 | 7 | Błochowiak Arkadiusz | 55 | Poznań | 15 |
0,98% |
|
1 | 8 | Śniadecki Marek | 52 | Mieleszyn | 33 |
2,15% |
|
1 | 9 | Szymański Łukasz | 24 | Orzechowo | 7 |
0,46% |
|
1 | 10 | Borczyński Jan | 27 | Wyrzeka | 0 |
0,00% |
|
1 | 11 | Kaczmarek Mariusz | 28 | Poświątno | 12 |
0,78% |
|
1 | 12 | Szczefanowicz Henryk | 54 | Baranowo | 0 |
0,00% |
|
1 | 13 | Smoczyńska Grażyna | 50 | Konarzewo | 4 |
0,26% |
|
1 | 14 | Szymanowski Józef | 56 | Poznań | 5 |
0,33% |
|
2 | 1 | Gorczyński Piotr | 43 | Gniezno | 12 |
0,78% |
|
2 | 2 | Tarczyński Ryszard | 68 | Złotniki | 4 |
0,26% |
|
2 | 3 | Ślebioda Jarosław | 42 | Niechanowo | 48 |
3,13% |
|
2 | 4 | Zalewski Grzegorz | 33 | Poznań | 4 |
0,26% |
|
2 | 5 | Konrad Cecylia | 59 | Łopuchowo | 2 |
0,13% |
|
2 | 6 | Stodolny Andrzej Przemysław | 53 | Poznań | 1 |
0,07% |
|
2 | 7 | Karkut Krzysztof | 32 | Luboń | 1 |
0,07% |
|
2 | 8 | Sobek Piotr | 40 | Złotniki | 4 |
0,26% |
|
2 | 9 | Jurczyk Wojciech | 26 | Ostrów Wielkopolski | 5 |
0,33% |
|
2 | 10 | Bździel Katarzyna | 38 | Swarzędz | 5 |
0,33% |
|
2 | 11 | Braciszewska Natalia | 22 | Gniezno | 8 |
0,52% |
|
2 | 12 | Wolniak Zbigniew | 27 | Kruchowo | 2 |
0,13% |
|
2 | 13 | Pechman Damian | 22 | Konin | 1 |
0,07% |
|
2 | 14 | Maciejewski Marek | 24 | Śrem | 10 |
0,65% |
|
3 | 1 | Antoszkiewicz Wiesław | 42 | Chwałkowo Kościelne | 14 |
0,91% |
|
3 | 2 | Bojarewicz Józef | 66 | Poznań | 3 |
0,20% |
|
3 | 3 | Osada Marian | 76 | Poznań | 0 |
0,00% |
|
3 | 4 | Nagolska Ewa | 60 | Poznań | 8 |
0,52% |
|
3 | 5 | Zglińska Pelagia | 63 | Poznań | 4 |
0,26% |
|
3 | 6 | Walczak Marian | 49 | Suchy Las | 24 |
1,56% |
|
3 | 7 | Myśko Leszek | 58 | Poznań | 3 |
0,20% |
|
3 | 8 | Szarzyński Cezar | 27 | Poznań | 9 |
0,59% |
|
4 | 1 | Różański Artur Krzysztof | 43 | Poznań | 60 |
3,91% |
Tak |
4 | 2 | Kaleta Krzysztof Jan | 52 | Czerniejewo | 87 |
5,67% |
Tak |
4 | 3 | Szymczak Dariusz Błażej | 44 | Nowe Miasto nad Wartą | 5 |
0,33% |
|
4 | 4 | Piątek Robert Józef | 38 | Śrem | 17 |
1,11% |
|
4 | 5 | Spiżewska Jadwiga | 66 | Poznań | 98 |
6,39% |
|
4 | 6 | Olejnik Marceli | 59 | Września | 16 |
1,04% |
|
4 | 7 | Stawicki Przemysław Jan | 39 | Suchy Las | 16 |
1,04% |
|
4 | 8 | Patecki Tadeusz Ludwik | 71 | Środa Wielkopolska | 3 |
0,20% |
|
4 | 9 | Robakowski Stefan Bolesław | 65 | Śrem | 3 |
0,20% |
|
4 | 10 | Pietraszak Dmowski Mikołaj Paweł | 40 | Puszczykowo | 7 |
0,46% |
|
4 | 11 | Polski Cezary Włodzimierz | 46 | Sierosław | 2 |
0,13% |
|
4 | 12 | Budziński Piotr | 39 | Swarzędz | 33 |
2,15% |
|
4 | 13 | Stebner Justyna Maria | 23 | Pobiedziska | 14 |
0,91% |
|
5 | 1 | Woźniak Marek | 46 | Suchy Las | 52 |
3,39% |
Tak |
5 | 2 | Poślednia Krystyna | 49 | Września | 23 |
1,50% |
Tak |
5 | 3 | Urbanek Hieronim | 47 | Śrem | 0 |
0,00% |
|
5 | 4 | Bartkowiak Włodzimierz | 49 | Gniezno | 18 |
1,17% |
|
5 | 5 | Ziembinski Jacek | 33 | Środa Wielkopolska | 6 |
0,39% |
|
5 | 6 | Bestry Krzysztof | 51 | Paczkowo | 13 |
0,85% |
|
5 | 7 | Sypniewski Jakub | 28 | Września | 11 |
0,72% |
|
5 | 8 | Pyzik Paweł | 30 | Jarocin | 5 |
0,33% |
|
5 | 9 | Lukstaedt Rafał | 33 | Kruchowo | 2 |
0,13% |
|
5 | 10 | Nowak Jerzy | 57 | Kostrzyn | 9 |
0,59% |
|
5 | 11 | Rogozik Jakub | 24 | Śrem | 1 |
0,07% |
|
5 | 12 | Paczkowski Mieczysław | 52 | Baranowo | 3 |
0,20% |
|
5 | 13 | Grabkowska Maria | 53 | Koziegłowy | 8 |
0,52% |
Tak |
6 | 1 | Witkowski Waldemar | 53 | Poznań | 55 |
3,59% |
Tak |
6 | 2 | Wesołowski Jan | 59 | Gniezno | 145 |
9,45% |
|
6 | 3 | Mnich Tadeusz | 58 | Koszuty | 6 |
0,39% |
|
6 | 4 | Fiksa Józef | 69 | Poznań | 3 |
0,20% |
|
6 | 5 | Tomczak-Goćwińska Hanna | 50 | Śrem | 7 |
0,46% |
|
6 | 6 | Surowiec Czesław | 57 | Zieliniec , popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej | 4 |
0,26% |
|
6 | 7 | Siwiński Zenon | 60 | Gniezno , popierany przez RACJĘ Polskiej Lewicy | 6 |
0,39% |
|
6 | 8 | Nowak Arkadiusz | 43 | Bolechowo Osiedle , popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej | 9 |
0,59% |
|
6 | 9 | Sobecki Jerzy | 57 | Poznań | 6 |
0,39% |
|
6 | 10 | Kaczmarek Ryszard | 61 | Poznań | 6 |
0,39% |
|
6 | 11 | Bober Pleskot Małgorzata | 49 | Stęszew | 1 |
0,07% |
|
6 | 12 | Banaszak Jarosław | 48 | Puszczykowo | 7 |
0,46% |
|
6 | 13 | Morkowska Magdalena | 27 | Buk | 15 |
0,98% |
|
7 | 1 | Styła Witold | 32 | Krosinko | 19 |
1,24% |
|
7 | 2 | Sklepowicz Roman | 55 | Poznań | 7 |
0,46% |
|
7 | 3 | Łuś Anna | 61 | Puszczykowo | 18 |
1,17% |
|
7 | 4 | Płociński Jarosław | 29 | Krzykosy | 6 |
0,39% |
|
7 | 5 | Smektała Stanisław | 49 | Mielno | 4 |
0,26% |
|
7 | 6 | Olejnik Małgorzata | 48 | Przeźmierowo | 24 |
1,56% |
|
7 | 7 | Juskowiak Lech | 53 | Żurawiec | 4 |
0,26% |
|
7 | 8 | Lulka Przemysław | 24 | Dębienko | 3 |
0,20% |
|
7 | 9 | Klichowski Marcin | 28 | Swarzędz | 8 |
0,52% |
|
7 | 10 | Króliczak Henryk | 51 | Dobieżyn | 4 |
0,26% |
|
10 | 1 | Golińska Anna | 23 | Swarzędz | 9 |
0,59% |
|
10 | 2 | Smuszkiewicz Roman | 62 | Czerwonak | 2 |
0,13% |
|
10 | 3 | Danielak Katarzyna | 28 | Luboń | 0 |
0,00% |
|
10 | 4 | Gembarska Więcesława | 63 | Jastrowie | 0 |
0,00% |
|
10 | 5 | Kępski Piotr | 39 | Radzewice | 4 |
0,26% |
|
10 | 6 | Antczak Wanda | 61 | Nowa Wieś | 3 |
0,20% |
|
10 | 7 | Mikołajczak Renata | 37 | Kolniczki | 4 |
0,26% |
|
10 | 8 | Mijalski Jan | 54 | Jaroszewice Rychwalskie | 1 |
0,07% |
|
10 | 9 | Szwat Iwona | 39 | Jaroszewice Rychwalskie | 2 |
0,13% |
|
10 | 10 | Kantek Magdalena | 25 | Miniszew | 0 |
0,00% |
|
11 | 1 | Majda Wojciech | 20 | Gniezno | 6 |
0,39% |
|
11 | 2 | Józwiak Bartosz | 33 | Nowy Folwark | 4 |
0,26% |
|
11 | 3 | Krenc Adam | 51 | Rokietnica | 1 |
0,07% |
|
11 | 4 | Maciuk Andrzej | 44 | Krześlice | 1 |
0,07% |
|
11 | 5 | Skrzypek Hubert | 36 | Mosina | 1 |
0,07% |
|
11 | 6 | Anioł Tomasz | 32 | Swarzędz | 5 |
0,33% |
|
11 | 7 | Gimzicki Jan | 46 | Suchy Las | 0 |
0,00% |
|
11 | 8 | Kaden Ryszard | 57 | Puszczykowo | 1 |
0,07% |
|
12 | 1 | Malczewski Krzysztof | 52 | Rzęszkowo | 42 |
2,74% |
|
12 | 2 | Stachowiak Paweł | 31 | Krzemieniewo | 24 |
1,56% |
|
12 | 3 | Pawłowska Krystyna | 23 | Wyrzysk | 15 |
0,98% |
|
12 | 4 | Skonecki Tadeusz | 56 | Kalisz | 3 |
0,20% |
|
12 | 5 | Ksobiak Łucja | 55 | Kosztowo | 8 |
0,52% |
|
12 | 6 | Goździewicz Anna | 36 | Kalisz | 11 |
0,72% |
|
12 | 7 | Ksobiak Andrzej | 49 | Kosztowo | 1 |
0,07% |
|
13 | 1 | Gieremek Józef | 27 | Czarnków | 2 |
0,13% |
|
13 | 2 | Bąk Karolina | 20 | Piła | 10 |
0,65% |
|
13 | 3 | Hankowicz Krzysztof | 22 | Złotów | 0 |
0,00% |
|
13 | 4 | Burski Beniamin | 23 | Złotów | 1 |
0,07% |
|
13 | 5 | Berus Arkadiusz | 26 | Leszno | 4 |
0,26% |