Rada Miasta Olsztyn - Okręg wyborczy nr 4
|
|
Okręg wyborczy |
Okręg wyborczy nr 4 |
Nazwa rady |
Rada Miasta Olsztyn |
Liczba mandatów |
6 |
Liczba komitetów, które zarejestrowały listy |
11 |
Liczba kandydatów ze wszystkich list |
89 |
Liczba zarejestrowanych list kandydatów |
11 |
Liczba unieważnionych list kandydatów |
0 |
Kandydaci
Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Hajdenrajch Wiktor Rajmund
|
45 |
Olsztyn
|
2 |
Cymcyk Jan Jerzy
|
58 |
Olsztyn
|
3 |
Kapłon Piotr Jerzy
|
49 |
Olsztyn
|
4 |
Zan Waldemar Andrzej
|
63 |
Olsztyn
|
5 |
Komaiszko Marcin Piotr
|
23 |
Olsztyn
|
6 |
Domurad Małgorzata
|
36 |
Olsztyn
|
Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Owoc Bogusław
|
51 |
Olsztyn
|
2 |
Kozioł Jan
|
37 |
Olsztyn
|
3 |
Adamczyk Andrzej
|
53 |
Olsztyn
|
4 |
Romańczuk Henryk
|
55 |
Olsztyn
|
5 |
Tyszkiewicz Mirosława Anna
|
53 |
Olsztyn
|
6 |
Matejuk Bronisław
|
88 |
Olsztyn
|
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Araszkiewicz Leszek
|
57 |
Olsztyn
|
2 |
Rudnik Dariusz
|
49 |
Olsztyn
|
3 |
Czapka Elżbieta Anna
|
32 |
Olsztyn
|
4 |
Tomkowicz Zbigniew Antoni
|
48 |
Olsztyn
|
5 |
Kozakiewicz Zbigniew Romuald
|
65 |
Olsztyn
|
6 |
Wysocka Natalia Teresa
|
63 |
Olsztyn
|
7 |
Porbacka Iwona
|
31 |
Olsztyn
|
8 |
Kazimierczuk Marcin
|
30 |
Olsztyn
|
9 |
Gierej Wojciech Jerzy
|
48 |
Olsztyn
|
10 |
Rembecki Łukasz Krzysztof
|
24 |
Olsztyn
|
11 |
Tołwińska Zdzisława Barbara
|
50 |
Olsztyn
|
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Głażewski Tomasz Jan
|
43 |
Olsztyn
|
2 |
Ciunel Halina Teresa
|
57 |
Olsztyn
|
3 |
Szostek Jarosław
|
48 |
Olsztyn
|
4 |
Kuchciński Marcin Andrzej
|
30 |
Olsztyn
|
5 |
Kopeć Daniel Adam
|
32 |
Olsztyn
|
6 |
Kowalcze Tomasz Sławomir
|
35 |
Olsztyn
|
7 |
Fijałkowski Filip
|
25 |
Olsztyn
|
8 |
Lebiedziński Maciej Jan
|
25 |
Olsztyn
|
9 |
Dziadura Konstanty
|
66 |
Olsztyn
|
10 |
Włodkowski Krzysztof
|
27 |
Olsztyn
|
11 |
Gajlewicz Sebastian Piotr
|
29 |
Olsztyn
|
12 |
Musielak Kamil Sebastian
|
28 |
Olsztyn
|
Lista nr 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Sosnowska Joanna Katarzyna
|
38 |
Olsztyn
|
2 |
Nowak Przemysław
|
24 |
Olsztyn
|
3 |
Karpowicz Zbigniew Władysław
|
47 |
Olsztyn
|
4 |
Kowenicka Anna Krystyna
|
57 |
Olsztyn
|
5 |
Rogińska-Stanulewicz Monika Joanna
|
30 |
Olsztyn
|
6 |
Kuźnicki Romuald
|
53 |
Olsztyn
|
7 |
Zembrzuski Ryszard
|
61 |
Olsztyn
|
8 |
Jasiński Bartłomiej Michał
|
21 |
Olsztyn
|
9 |
Andrejczuk Jan
|
53 |
Olsztyn
|
10 |
Kacprzycki Krzysztof
|
29 |
Olsztyn
|
11 |
Kordalski Łukasz
|
21 |
Olsztyn
|
12 |
Aziewicz Janusz
|
37 |
Olsztyn
|
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Stankiewicz Mirosław
|
51 |
Olsztyn
|
2 |
Zaniewska Weronika Aleksandra
|
48 |
Olsztyn
|
3 |
Tataruch Maria Grażyna
|
47 |
Olsztyn
|
4 |
Jankowska Barbara
|
53 |
Olsztyn
|
5 |
Sokolnicki Tomasz
|
61 |
Olsztyn
|
6 |
Stelmach Piotr
|
32 |
Olsztyn
|
7 |
Brooks Agnieszka
|
23 |
Olsztyn
|
8 |
Myśler Arkadiusz Adam
|
34 |
Olsztyn
|
9 |
Sadowski Andrzej
|
41 |
Olsztyn
|
10 |
Różański Sławomir Andrzej
|
48 |
Olsztyn
|
Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Związku Polskich Działaczy Społecznych
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Kalbarczyk Piotr Henryk
|
28 |
Olsztyn
|
2 |
Maśko Agata
|
32 |
Olsztyn
|
3 |
Zylewicz Adam Zbigniew
|
26 |
Olsztyn
|
4 |
Wardziak Damian Łukasz
|
25 |
Olsztyn
|
5 |
Tadra Kamila
|
21 |
Olsztyn
|
6 |
Szydlik Aneta
|
30 |
Olsztyn
|
Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców "PO PROSTU OLSZTYN"
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Gornowicz Mirosław Antoni
|
52 |
Olsztyn
|
2 |
Lik Leszek
|
46 |
Olsztyn
|
3 |
Krasowski Jerzy
|
65 |
Olsztyn
|
4 |
Kacprzak Iwona
|
36 |
Olsztyn
|
5 |
Sklinsmont Wacław
|
65 |
Olsztyn
|
6 |
Basiak Grażyna Danuta
|
49 |
Olsztyn
|
Lista nr 19 - Komitet Wyborczy Wyborców Warmińska Biblioteka Wolnościowa
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Oleksiak Włodzimierz Marcin
|
24 |
Olsztyn
|
2 |
Biadoń Magda
|
22 |
Olsztyn
|
3 |
Prątkowski Ryszard
|
54 |
Olsztyn
|
4 |
Jaworska Katarzyna
|
24 |
Olsztyn
|
5 |
Kamiński Rafał
|
21 |
Olsztyn
|
Lista nr 20 - Komitet Wyborczy Wyborców OLSZTYN NASZ DOM
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Murawski Mieczysław
|
54 |
Olsztyn
|
2 |
Sztomberski Andrzej Wacław
|
52 |
Olsztyn
|
3 |
Kostecki Henryk
|
62 |
Olsztyn
|
4 |
Świat Piotr
|
34 |
Olsztyn
|
5 |
Cieżyńska-Lenkiewicz Janina Elżbieta
|
49 |
Olsztyn
|
6 |
Antczak Teresa
|
53 |
Olsztyn
|
7 |
Kołaszewska Henryka
|
55 |
Olsztyn
|
8 |
Paczkowski Paweł
|
30 |
Olsztyn
|
Lista nr 21 - Komitet Wyborczy Wyborców Warmińsko Mazurskiego Stronnictwa Gospodarczego
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Stańczyk Jarosław Jerzy
|
28 |
Olsztyn
|
2 |
Chmielewski Dariusz, s. Mirosława
|
36 |
Olsztyn
|
3 |
Mackojć Franciszek
|
54 |
Olsztyn
|
4 |
Gacman Maria Barbara
|
47 |
Olsztyn
|
5 |
Bałon Bożena
|
37 |
Olsztyn
|
6 |
Gruźlewski Mariusz Andrzej
|
27 |
Olsztyn
|
7 |
Pietrzak Henryk
|
61 |
Olsztyn
|