Rada Powiatu w Brzozowie - Okręg wyborczy nr 2
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 2 |
Nazwa rady | Rada Powiatu w Brzozowie |
Liczba mandatów | 5 |
Liczba komitetów, które zarejestrowały listy | 4 |
Liczba kandydatów ze wszystkich list | 31 |
Liczba zarejestrowanych list kandydatów | 4 |
Liczba unieważnionych list kandydatów | 0 |
Kandydaci
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Skotnicka Halina | 51 | Niebocko |
2 | Kraczkowski Stanisław | 51 | Krzemienna |
3 | Kudła Kazimierz Paweł | 40 | Wesoła |
4 | Sochacki Ryszard Antoni | 53 | Siedliska |
5 | Wydrzyński Edward Jan | 53 | Wydrna |
6 | Dąbrowski Zbigniew | 50 | Wesoła |
7 | Cyparska Barbara | 39 | Dydnia |
8 | Milczanowski Antoni | 29 | Krzemienna |
9 | Szewczyk Zbigniew | 48 | Wara |
10 | Źrebiec Dariusz | 29 | Niebocko |
Lista nr 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Kozubal Wojciech | 37 | Brzozów |
2 | Bogusz Adam | 42 | Temeszów |
3 | Tarnawski Marian | 58 | Wara |
Lista nr 13 - Komitet Wyborczy Wyborców BRZOZOWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - "BPS"
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Dąbrowiecki Henryk Bolesław | 58 | Dydnia |
2 | Dąbrowski Jarosław | 31 | Wesoła |
3 | Kłodowski Ryszard | 51 | Dydnia |
4 | Szuba Henryk Michał | 63 | Izdebki |
5 | Toczek Tadeusz | 51 | Nozdrzec |
6 | Kot Stanisław | 59 | Końskie |
7 | Oleniacz Jacek | 62 | Niebocko |
8 | Kulon Henryk | 51 | Siedliska |
Lista nr 14 - Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Gmin Brzozowskich
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Gromala Antoni Stanisław | 45 | Nozdrzec |
2 | Pałys Stanisław Jan | 42 | Jabłonka |
3 | Owsiany Marek | 38 | Nozdrzec |
4 | Adamski Jacek | 33 | Grabówka |
5 | Barć Mieczysław | 47 | Izdebki |
6 | Zajdel Andrzej | 46 | Niebocko |
7 | Gładysz Grażyna | 45 | Izdebki |
8 | Tylko Ryszard | 51 | Dydnia |
9 | Baran Lesława | 48 | Wesoła |
10 | Szajnowski Tadeusz | 41 | Krzywe |