Rada Powiatu Wejherowskiego - Okręg wyborczy nr 4
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 4 |
Nazwa rady | Rada Powiatu Wejherowskiego |
Liczba mandatów | 3 |
Liczba komitetów, które zarejestrowały listy | 7 |
Liczba kandydatów ze wszystkich list | 32 |
Liczba zarejestrowanych list kandydatów | 7 |
Liczba unieważnionych list kandydatów | 0 |
Kandydaci
Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Krauza Roman | 54 | Strzebielino |
2 | Hilla Piotr Adam | 37 | Strzebielino |
3 | Klas Edmund Antoni | 71 | Bolszewo |
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Sarzyński Zbigniew | 48 | Choczewo |
2 | Czarnecka Krystyna | 52 | Góra |
3 | Ficek Andrzej Marek | 49 | Choczewo |
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Seweryn Wacław | 52 | Lubiatowo |
2 | Kościółek Barbara Aleksandra | 41 | Łęczyce |
3 | Górski Jan Piotr | 38 | Strzebielino |
4 | Kuchta Józef Bogdan | 46 | Strzebielino |
5 | Wydra Elżbieta | 46 | Zwartowo |
6 | Szczygieł Justyna Maria | 48 | Łęczyce |
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Engelbrecht Bogusława Agnieszka | 38 | Linia |
2 | Gawłowski Michał | 31 | Linia |
3 | Tłuścik Teresa Barbara | 45 | Tłuczewo |
Lista nr 15 - Komitet Wyborczy STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Daleka Ewa | 47 | Łęczyce |
2 | Wittbrodt Piotr | 51 | Strzebielino |
3 | Marcinkiewicz Waldemar Jan | 42 | Strzebielino |
4 | Liszniański Jerzy | 52 | Choczewo |
5 | Bobkowski Ryszard | 45 | Strzebielino |
Lista nr 16 - Komitet Wyborczy Wyborców "Lepszy Powiat"
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Kozakiewicz Mariusz Tadeusz | 50 | Wejherowo |
2 | Rudnicka Mirosława Grażyna | 44 | Zwartowo |
3 | Kotłowski Andrzej | 46 | Strzebielino |
4 | Szpica Henryka Józefa | 46 | Luzino |
5 | Baranowski Jerzy Jan | 59 | Łęczyce |
6 | Popiołek Dorota | 40 | Strzebielino |
Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wyborców POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMIA WEJHEROWSKA
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Bujanowicz Stanisława Helena | 57 | Bożepole Wielkie |
2 | Radtke Janusz | 59 | Choczewo |
3 | Serkowski Jacek Zbigniew | 41 | Strzebielino |
4 | Pardus Mariusz Tomasz | 29 | Łętówko |
5 | Opara Piotr Walenty | 52 | Brzeźno Lęborskie |
6 | Łazar Ryszard | 45 | Łęczyce |