Rada Powiatu w Brodnicy - Okręg wyborczy nr 1
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 1 |
Nazwa rady | Rada Powiatu w Brodnicy |
Liczba mandatów | 7 |
Liczba komitetów, które zarejestrowały listy | 9 |
Liczba kandydatów ze wszystkich list | 98 |
Liczba zarejestrowanych list kandydatów | 9 |
Liczba unieważnionych list kandydatów | 0 |
Kandydaci
Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Kowalski Leonard Waldemar | 61 | Bobrowo |
2 | Choszczewski Jacek | 36 | Brodnica |
3 | Furgalski Jacek Maciej | 39 | Brodnica |
4 | Wiśniewski Ignacy Jan | 68 | Brodnica |
5 | Stolarczyk Stanisław | 62 | Brodnica |
6 | Karwowska Wiesława Genowefa | 47 | Brodnica |
7 | Komasara Edward Zygmunt | 59 | Brodnica |
8 | Kucharska Ewa | 49 | Brodnica |
9 | Bartkowski Jerzy Piotr | 48 | Brodnica |
10 | Fafiński Mikołaj | 25 | Brodnica |
11 | Przybylska Sylwia Magdalena | 28 | Brodnica |
12 | Kuźma Katarzyna Ewa | 40 | Brodnica |
13 | Belkiewicz Jacek | 41 | Brodnica |
14 | Anzel Jerzy Sławomir | 40 | Brodnica |
Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Sugalski Zbigniew Wiesław | 44 | Brodnica |
2 | Drzycimska Beata Elżbieta | 37 | Brodnica |
3 | Kuniszewski Tomasz | 21 | Sumowo |
4 | Raszkowski Edward | 46 | Grzęby |
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Kaźmierkiewicz Marek Jan | 53 | Brodnica |
2 | Tyburski Jacek Aleksander | 38 | Brodnica |
3 | Grążawski Kazimierz Piotr | 49 | Brodnica |
4 | Marchlewski Antoni Lech | 56 | Brodnica |
5 | Rżeński Maciej | 29 | Brodnica |
6 | Zięciak Piotr | 57 | Brodnica |
7 | Czajkowski Krzysztof Grzegorz | 45 | Brodnica |
8 | Kulka Zdzisław Ryszard | 42 | Zbiczno |
Lista nr 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Gęsicki Waldemar | 57 | Karbowo |
2 | Porębski Janusz | 44 | Brodnica |
3 | Piotrowicz Wojciech | 49 | Brodnica |
4 | Konkolewski Henryk | 68 | Brodnica |
5 | Rakowski Wojciech | 46 | Brodnica |
6 | Fijołek Jerzy | 50 | Brodnica |
7 | Popławski Arkadiusz Czesław | 30 | Brodnica |
8 | Jankowski Sławomir | 41 | Karbowo |
9 | Wincenciak Wiesław | 68 | Brodnica |
10 | Szwarc Przemysław Piotr | 29 | Brodnica |
11 | Radomska Barbara Teresa | 26 | Brodnica |
12 | Śliwiński Krzysztof | 28 | Brodnica |
13 | Kupczyk Bogumił | 49 | Brodnica |
14 | Kozdra Monika | 24 | Brodnica |
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Kowalska Róża Maria | 49 | Brodnica |
2 | Leśniewska Agata | 42 | Brodnica |
3 | Siedlecka Iwona Katarzyna | 27 | Drużyny Dworzec |
4 | Krzyżanowski Radosław Stanisław | 25 | Brodnica |
5 | Rumiński Jerzy | 61 | Brodnica |
6 | Czepek Piotr | 18 | Ciche |
7 | Czupryńska Małgorzata | 37 | Karbowo |
8 | Czaplińska Irena | 58 | Brodnica |
9 | Szmeichel Łukasz Marcin | 21 | Brodnica |
Lista nr 13 - Komitet Wyborczy Stowarzyszenia "Zgodnie z naturą i tradycją"
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Iliński Zygmunt | 51 | Brodnica |
2 | Betlejewska Aleksandra Maria | 52 | Brodnica |
3 | Rakowska - Chylińska Anna Maria | 51 | Brodnica |
4 | Łukaszewski Grzegorz | 51 | Brodnica |
5 | Krajnik Paweł Eugeniusz | 41 | Brodnica |
6 | Janczak Jarosław | 45 | Zbiczno |
7 | Stolarczyk Jacek | 37 | Brodnica |
8 | Liżewski Paweł | 43 | Brodnica |
9 | Andrzejczak Marosz Janusz | 30 | Brodnica |
10 | Laskowski Wiesław Leon | 49 | Brodnica |
11 | Bollin Jerzy Stefan | 49 | Ładnówko |
12 | Drankowski Jan Stanisław | 55 | Brodnica |
13 | Iwanus Danuta | 54 | Brodnica |
Lista nr 14 - Komitet Wyborczy Wyborców Młodość i Doświadczenie dla Powiatu
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Gutowski Kazimierz Eugeniusz | 47 | Brodnica |
2 | Gorący Joanna Barbara | 35 | Brodnica |
3 | Bojanowski Benedykt | 50 | Brodnica |
4 | Gniadkowski Jacek | 44 | Brodnica |
5 | Karczewski Robert Henryk | 33 | Brodnica |
6 | Maśliński Dariusz Maciej | 29 | Brodnica |
7 | Korecki Roman | 70 | Brodnica |
8 | Prusakowski Jerzy | 60 | Brodnica |
9 | Wetzel Eryk | 79 | Brodnica |
10 | Buńka Jan | 55 | Brodnica |
11 | Osmański Wiesław | 50 | Brodnica |
12 | Bartkowski Marcin | 23 | Brodnica |
13 | Leczycka Beata | 33 | Brodnica |
14 | Wetzel Piotr | 44 | Brodnica |
Lista nr 15 - Komitet Wyborczy Wyborców Społeczna Wspólnota Samorządowa
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Wysocki Tomasz Antoni | 51 | Brodnica |
2 | Sargalska Ewa | 57 | Brodnica |
3 | Perliński Eugeniusz | 57 | Brodnica |
4 | Otremba Marian | 56 | Brodnica |
5 | Zakrzewska Jadwiga Teresa | 46 | Brodnica |
6 | Kędzia Zdzisław | 59 | Brodnica |
7 | Hejnowski Jerzy | 53 | Brodnica |
8 | Dąbrowski Michał Leon | 58 | Brodnica |
9 | Rosik Grzegorz Zdzisław | 27 | Brodnica |
10 | Piontkowska Elżbieta Helena | 46 | Gaj Grzmięca |
11 | Tuptyński Marek Kazimierz | 37 | Brodnica |
Lista nr 16 - Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe Nasz Powiat
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Kupczyk Anna Łucja | 50 | Brodnica |
2 | Gutowski Zbigniew Marian | 44 | Brodnica |
3 | Górzyński Andrzej Marek | 49 | Brodnica |
4 | Sawicka Anna Katarzyna | 37 | Brodnica |
5 | Łukaszewski Jan Andrzej | 54 | Brodnica |
6 | Zdunkowski Henryk | 57 | Brodnica |
7 | Marciniak Zdzisława Małgorzata | 49 | Brodnica |
8 | Hekert Krzysztof | 35 | Brodnica |
9 | Chwiałkowski Marian Stanisław | 56 | Brodnica |
10 | Beksa Alicja Mariola | 53 | Brodnica |
11 | Karasiewicz Mirosław | 51 | Brodnica |