Rada Powiatu Mławskiego - Okręg wyborczy nr 2
|
|
Okręg wyborczy |
Okręg wyborczy nr 2 |
Nazwa rady |
Rada Powiatu Mławskiego |
Liczba mandatów |
3 |
Liczba komitetów, które zarejestrowały listy |
8 |
Liczba kandydatów ze wszystkich list |
37 |
Liczba zarejestrowanych list kandydatów |
8 |
Liczba unieważnionych list kandydatów |
0 |
Kandydaci
Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Wojnarowski Włodzimierz Adam
|
53 |
Nosarzewo Borowe
|
2 |
Komosa Stanisław
|
57 |
Dzierzgowo
|
3 |
Boćkowski Kazimierz
|
55 |
Szydłowo
|
4 |
Gębala Mariusz
|
32 |
Windyki
|
5 |
Perdion Marek
|
44 |
Dzierzgowo
|
6 |
Skolimowski Paweł
|
26 |
Kulany
|
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Ubych Antoni
|
65 |
Szydłowo
|
2 |
Kołakowski Jakub
|
29 |
Żaboklik
|
3 |
Płoski Kazimierz
|
42 |
Chmielewo Wielkie
|
4 |
Kruszyński Włodzimierz
|
51 |
Szydłowo
|
5 |
Wadowiec Marek
|
32 |
Kitki
|
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Kujawa Zbigniew
|
28 |
Kuklin
|
2 |
Szczepańska Małgorzata
|
22 |
Szydłówek
|
3 |
Chmielewski Zbigniew
|
29 |
Chmielewko
|
Lista nr 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Pętlicki Leszek Leon
|
45 |
Michalinowo
|
2 |
Kopowicz Adam
|
56 |
Nosarzewo Borowe
|
3 |
Mysiewicz Jolanta
|
27 |
Kluszewo
|
4 |
Blonkowska Anna
|
32 |
Krery
|
5 |
Bugalecka Stanisława
|
55 |
Dębiny
|
6 |
Lubowiedzki Karol
|
50 |
Dzierzgowo
|
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Merchel Michał
|
52 |
Dębsk
|
2 |
Kamińska Małgorzata
|
39 |
Szydłowo
|
3 |
Sochaczewski Stanisław
|
55 |
Brzozowo Łęg
|
4 |
Bogulas Paweł
|
25 |
Korzybie
|
5 |
Dądalska Bogumiła
|
62 |
Dzierzgowo
|
6 |
Rudziński Kazimierz
|
50 |
Kuklin
|
Lista nr 20 - Komitet Wyborczy Wyborców Wójt i Burmistrz oraz Poseł
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Kalinowski Tadeusz
|
72 |
Mława
|
2 |
Szczepański Mariusz
|
30 |
Szydłówek
|
3 |
Kołakowski Tadeusz Jerzy
|
50 |
Mława
|
Lista nr 21 - Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich "Forum Prawicy"
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Rutkowski Marian Andrzej
|
45 |
Grzebsk
|
2 |
Chmielewski Jarosław
|
28 |
Kluszewo
|
3 |
Chyliński Zdzisław
|
54 |
Nosarzewo Borowe
|
4 |
Michalak Aleksander
|
35 |
Dzierzgowo
|
5 |
Hass Maria
|
54 |
Wieczfnia Kościelna
|
Lista nr 22 - Komitet Wyborczy Wyborców Mława 2006
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Bąk Tadeusz
|
39 |
Grzebsk
|
2 |
Olzacki Ryszard
|
62 |
Dębsk
|
3 |
Sędal Janusz
|
33 |
Szumsk
|
Granice okręgu wyborczego
Początek strony
Gminy:
Dzierzgowo, Szydłowo, Wieczfnia Kościelna