Rada Powiatu Mrągowskiego - Okręg wyborczy nr 3
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 3 |
Nazwa rady | Rada Powiatu Mrągowskiego |
Liczba mandatów | 3 |
Liczba komitetów, które zarejestrowały listy | 8 |
Liczba kandydatów ze wszystkich list | 39 |
Liczba zarejestrowanych list kandydatów | 8 |
Liczba unieważnionych list kandydatów | 0 |
Kandydaci
Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Juchimiuk Piotr | 60 | Piecki |
2 | Stecka Janusz Stanisław | 51 | Szklarnia |
3 | Pietryga Marian | 67 | Dobry Lasek |
4 | Górski Rafał | 34 | Nawiady |
5 | Mysiorski Zenon Ryszard | 30 | Piecki |
6 | Lenkiewicz Mirosław | 37 | Stare Kiełbonki |
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Domian Piotr | 31 | Brejdyny |
2 | Kamiński Włodzimierz | 48 | Gant |
3 | Kulik Lucjan | 57 | Piecki |
4 | Lewandowski Michał Jakub | 23 | Babięta |
5 | Niedzwiecki Kamil | 23 | Machary |
6 | Wagner Grzegorz Stanisław | 60 | Piecki |
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Piwowar Henryk | 67 | Piecki |
2 | Damięcki Grzegorz | 26 | Szklarnia |
3 | Starczewski Jacek | 41 | Jakubowo |
4 | Krupowicz Krzysztof | 49 | Lipowo |
Lista nr 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Piaskowski Zdzisław Jerzy | 49 | Piecki |
2 | Olszewski Paweł | 20 | Piecki |
3 | Życki Wojciech | 32 | Piecki |
4 | Wardak Beata | 34 | Piecki |
5 | Załęska-Chodkowska Jolanta | 36 | Piecki |
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Paździorek Adam Walenty | 50 | Lipowo |
2 | Grzywacz Teresa | 43 | Piecki |
3 | Paździorek Karolina Alina | 22 | Lipowo |
Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wyborców MARII JARCZEWSKIEJ
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Szabelski Marek Bogdan | 51 | Piecki |
2 | Jarczewska Maria | 56 | Ostrów Pieckowski |
3 | Pęczek Dorota Genowefa | 61 | Piecki |
4 | Bzura Marian Stanisław | 58 | Piecki |
5 | Cybulska Barbara | 59 | Piecki |
6 | Kułak Marek | 41 | Piecki |
Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Międzygminny Komitet Wyborczy
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Maksymow Grzegorz Piotr | 50 | Piecki |
2 | Wróblewski Mirosław Waldemar | 46 | Piecki |
3 | Martyniuk Andrzej | 38 | Gant |
4 | Tadra Helena Barbara | 54 | Stare Kiełbonki |
5 | Wyrębek Stanisław | 67 | Piecki |
6 | Krawczyk Mieczysław | 59 | Piecki |
Lista nr 19 - Komitet Wyborczy Wyborców MRĄGOWSKIEJ WSPÓLNOTY SAMORZĄDOWEJ
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Cesarek Marek Mirosław | 40 | Piecki |
2 | Sosnowski Ryszard Józef | 47 | Piecki |
3 | Makiewicz Witold | 50 | Piecki |