Rada Powiatu Nowosolskiego - Okręg wyborczy nr 1
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 1 |
Nazwa rady | Rada Powiatu Nowosolskiego |
Liczba mandatów | 10 |
Liczba komitetów, które zarejestrowały listy | 9 |
Liczba kandydatów ze wszystkich list | 135 |
Liczba zarejestrowanych list kandydatów | 9 |
Liczba unieważnionych list kandydatów | 0 |
Kandydaci
Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Olejniczak Mirosław Wojciech | 50 | Nowa Sól |
2 | Bekulard Lech Wacław | 53 | Nowa Sól |
3 | Pilz Jarosław | 42 | Nowa Sól |
4 | Bereżański Edward Ryszard | 48 | Nowa Sól |
5 | Szołtun Leonard | 58 | Nowa Sól |
6 | Burdajewicz Beata Jadwiga | 46 | Nowa Sól, popierana przez Stowarzyszenie "PLUS" |
7 | Sikorska Łucja Sabina | 52 | Nowa Sól |
8 | Kiziok Marzena | 45 | Nowa Sól |
9 | Rokaszewski Andrzej Szczepan | 46 | Nowa Sól |
10 | Piotrowiak Krzysztof Jerzy | 35 | Nowa Sól |
11 | Rzyski Alfons Mieczysław | 69 | Nowa Sól |
12 | Mikuliszyn Damian | 28 | Nowa Sól |
13 | Dąbrowski Ryszard Paweł | 54 | Nowa Sól |
14 | Owczarczak Marek | 36 | Nowa Sól |
15 | Mroziak Rafał | 38 | Nowa Sól |
16 | Smołaga Tomasz Artur | 32 | Nowa Sól |
17 | Uchal Krzysztof | 51 | Nowa Sól |
Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Srebniak Stanisław Antoni | 56 | Nowa Sól |
2 | Zakrzewski Bogdan | 65 | Nowa Sól |
3 | Bąk Janina | 67 | Nowa Sól |
4 | Bartczak Anna | 30 | Nowa Sól |
5 | Kamińska Zofia | 49 | Nowa Sól |
6 | Nowicki Tadeusz | 68 | Nowa Sól |
7 | Kalota Piotr | 24 | Nowa Sól |
8 | Tubiak Małgorzata | 23 | Nowa Sól |
9 | Waltrowski Czesław | 76 | Nowa Sól |
10 | Srebniak-Daleka Ewa | 33 | Nowa Sól |
11 | Stepnowski Dariusz | 33 | Nowa Sól |
12 | Wojtkiewicz Piotr | 19 | Nowa Sól |
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Galerczyk Krzysztof Jan | 50 | Nowa Sól |
2 | Patelka Jerzy | 44 | Nowa Sól |
3 | Szablowski Ryszard Zdzisław | 52 | Nowa Sól |
4 | Bartoszkiewicz Andrzej | 50 | Nowa Sól |
5 | Żurawski Bogdan | 52 | Nowa Sól |
6 | Jankowski Cezary Leszek | 44 | Modrzyca |
7 | Stefaniszek Henryk | 40 | Nowa Sól |
8 | Witko Leszek Antoni | 42 | Nowa Sól |
9 | Simańczyk Teresa | 51 | Nowe Żabno |
10 | Makowski Tomasz | 26 | Nowe Miasteczko |
11 | Paszkowski Marcin Władysław | 30 | Nowa Sól |
12 | Suszyński Jarosław Jacek | 29 | Ciepielów |
13 | Cygan Magdalena | 23 | Czasław |
14 | Kozielski Lesław | 57 | Nowa Sól |
15 | Janus Krzysztof Jan | 50 | Nowa Sól |
16 | Kuryło Tomasz Jan | 38 | Nowe Żabno |
17 | Żuromski Ireneusz Czesław | 44 | Nowa Sól |
18 | Frąckowiak Romuald Jan | 50 | Nowa Sól |
19 | Mróz Władysław | 50 | Nowa Sól |
20 | Bojko Izabela Małgorzata | 24 | Radocin |
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Fedorczak Romuald Mariusz | 40 | Nowa Sól |
2 | Bogusz Mikołaj | 68 | Nowa Sól |
3 | Bojko Kinga Maria | 24 | Nowa Sól |
4 | Liniart Dariusz Jerzy | 44 | Nowa Sól |
5 | Gąsior Krzysztof Mariusz | 37 | Nowa Sól |
6 | Boruszewski Grzegorz | 22 | Nowa Sól |
7 | Bator Marcin Andrzej | 29 | Nowa Sól |
8 | Matras Maria Barbara | 60 | Nowa Sól |
9 | Rychlak Robert | 27 | Nowa Sól |
10 | Gwiazda Piotr Szymon | 38 | Nowa Sól |
11 | Krzyżanowska-Wardęga Katarzyna | 36 | Nowa Sól |
12 | Bonicki Jerzy | 47 | Nowa Sól |
13 | Romanowski Michał Paweł | 24 | Nowa Sól |
14 | Majewski Remigiusz Piotr | 44 | Nowa Sól |
Lista nr 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Kęs Kazimierz | 55 | Nowa Sól |
2 | Gabryelczyk Tadeusz | 57 | Nowa Sól |
3 | Pruss Helena | 56 | Nowa Sól |
4 | Wilas Adam | 54 | Nowa Sól |
5 | Skowrońska Alicja | 64 | Nowa Sól |
6 | Ozimiński Tadeusz Stanisław | 56 | Nowa Sól |
7 | Maszkowski Krzysztof | 65 | Nowa Sól |
8 | Zwierzchowski Jerzy | 55 | Nowa Sól |
9 | Ostrowski Daniel | 69 | Nowa Sól |
10 | Giza Elżbieta | 45 | Nowa Sól |
11 | Siuta Danuta Janina | 49 | Nowa Sól |
12 | Juchniewicz Mieczysław | 60 | Nowa Sól |
13 | Mataczyna Janina | 58 | Nowa Sól |
14 | Krajewski Józef Jan | 60 | Nowa Sól |
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Kowalski Piotr | 31 | Nowa Sól |
2 | Święcicki Stanisław | 51 | Nowa Sól |
3 | Bączek Karolina Ewa | 26 | Nowa Sól |
4 | Karbowska Wioleta Katarzyna | 32 | Nowa Sól |
5 | Kraszewska Marzanna Ilona | 38 | Nowa Sól |
6 | Grzegorczyk Krzysztof | 44 | Nowa Sól |
7 | Szukalska Aneta | 33 | Nowa Sól |
8 | Olejniczak Danuta Maria | 54 | Nowa Sól |
9 | Zastawa Izabela Kamila | 19 | Nowa Sól |
10 | Kucz Andrzej | 53 | Nowa Sól |
11 | Dziędzielewicz Kazimierz | 55 | Nowa Sól |
12 | Chorążyk Tadeusz | 58 | Nowa Sól |
13 | Ławrynowicz Anna | 48 | Nowa Sól |
14 | Rudziński Henryk | 38 | Nowa Sól |
15 | Skobalska Paulina | 19 | Nowa Sól |
16 | Hliwa Stanisław | 59 | Nowa Sól |
17 | Trzcińska Elżbieta | 53 | Nowa Sól |
18 | Ostaszewska Maria | 69 | Nowa Sól |
19 | Sromicki Piotr | 27 | Nowa Sól |
20 | Wichman Jolanta | 59 | Nowa Sól |
Lista nr 13 - Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Pokoleń
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Radzio Bogusław | 52 | Nowa Sól |
2 | Jabłoński Edward Wojciech | 58 | Nowa Sól |
3 | Gąsior Alfred Andrzej | 60 | Nowa Sól |
4 | Balcerzak Eligiusz | 44 | Nowa Sól |
5 | Tatarzyński Zbigniew Ignacy | 57 | Otyń |
6 | Bal Marek | 34 | Nowa Sól |
7 | Steciąg Marian | 60 | Nowa Sól |
8 | Haleczko Iwona | 53 | Kożuchów |
9 | Jusis Tadeusz | 65 | Nowa Sól |
Lista nr 14 - Komitet Wyborczy Samoobrona Patriotyczna
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Kotlarski Edmund | 61 | Nowa Sól |
2 | Wiciak Andrzej | 59 | Nowa Sól |
3 | Patalas Roman | 55 | Nowa Sól |
4 | Klimkowska Nina Teresa | 53 | Nowa Sól |
5 | Kocięcki Edward | 50 | Nowa Sól |
6 | Czarnowski Piotr | 34 | Nowa Sól |
7 | Kaliniak Krystyna Maria | 56 | Nowa Sól |
8 | Ejsmundt Mieczysław | 55 | Nowa Sól |
9 | Naumowicz Michał | 62 | Nowe Żabno |
10 | Djokić Stanisław | 59 | Nowa Sól |
Lista nr 15 - Komitet Wyborczy Wyborców "Wadim Tyszkiewicz"
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Sachaj Dariusz Mirosław | 45 | Nowa Sól |
2 | Konieczny Dariusz Leon | 51 | Nowa Sól |
3 | Suszyński Józef | 50 | Nowa Sól |
4 | Kochańska Aleksandra Maria | 56 | Nowa Sól |
5 | Tomaszewski Aleksander | 50 | Nowa Sól |
6 | Nieróbca-Duczyńska Zofia | 60 | Nowa Sól |
7 | Suski Jarosław | 38 | Nowa Sól |
8 | Wietrzyński Janusz Zygmunt | 53 | Nowa Sól |
9 | Wesołowski Krzysztof Stanisław | 52 | Nowa Sól |
10 | Bekierski Lech Piotr | 50 | Nowa Sól |
11 | Gorockiewicz Renata | 41 | Nowa Sól |
12 | Szałkowska Małgorzata Krystyna | 47 | Nowa Sól |
13 | Dela Andrzej Jerzy | 52 | Nowa Sól |
14 | Sarnowski Ryszard Ireneusz | 48 | Nowa Sól |
15 | Pakuła Mariusz | 22 | Nowa Sól |
16 | Dębiczak Krzysztof | 45 | Nowe Miasteczko |
17 | Serwan Irena | 64 | Nowa Sól |
18 | Wojnar Bogusława | 64 | Nowa Sól |
19 | Rola Zdzisław Jan | 64 | Nowa Sól |