Rada Powiatu w Międzyrzeczu - Okręg wyborczy nr 3
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 3 |
Nazwa rady | Rada Powiatu w Międzyrzeczu |
Liczba mandatów | 3 |
Liczba komitetów, które zarejestrowały listy | 6 |
Liczba kandydatów ze wszystkich list | 24 |
Liczba zarejestrowanych list kandydatów | 6 |
Liczba unieważnionych list kandydatów | 0 |
Kandydaci
Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Orzeszko Dariusz Robert | 42 | Trzciel |
2 | Dubkiewicz Bogdan Kazimierz | 63 | Pszczew |
3 | Nowaczyk Waldemar Jan | 44 | Świdwowiec |
4 | Pihan Józef | 53 | Łagowiec |
5 | Łukaszyk Jan Andrzej | 42 | Pszczew |
6 | Jażdżewska Małgorzata | 46 | Brójce |
Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Urbanek Elżbieta | 50 | Międzyrzecz |
2 | Bryćko Paweł | 34 | Kęszyca |
3 | Kabaczuk Tadeusz | 59 | Międzyrzecz |
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Szałata Jarosław | 42 | Pszczew |
2 | Chyło Józef Tadeusz | 58 | Trzciel |
3 | Adamski Piotr | 46 | Pszczew |
4 | Troczyński Marek | 39 | Trzciel |
5 | Dec Edward | 49 | Stary Dwór |
Lista nr 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Gajewski Zbigniew Bernard | 46 | Zielomyśl |
2 | Górny Zbigniew Michał | 55 | Trzciel |
3 | Pilipczuk Halina Krystyna | 49 | Brójce |
4 | Banaszkiewicz Halina Maria | 46 | Pszczew |
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Egrowska Katarzyna | 29 | Twierdzielewo |
2 | Masiukiewicz Tomasz | 29 | Policko |
3 | Gaweł Ryszard | 51 | Bukowiec |
Lista nr 14 - Komitet Wyborczy Wyborców Nasz Powiat
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Cyranik Marek | 24 | Borowy Młyn |
2 | Drozd Piotr | 45 | Lutol Mokry |
3 | Jednorowicz Krystyna | 49 | Stary Dwór |