Rada Powiatu w Płocku - Okręg wyborczy nr 4
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 4 |
Nazwa rady | Rada Powiatu w Płocku |
Liczba mandatów | 3 |
Liczba komitetów, które zarejestrowały listy | 5 |
Liczba kandydatów ze wszystkich list | 26 |
Liczba zarejestrowanych list kandydatów | 5 |
Liczba unieważnionych list kandydatów | 0 |
Kandydaci
Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Kuliński Andrzej Szymon | 58 | Bodzanów |
2 | Michalak Krzysztof | 38 | Bulkowo |
3 | Downarowicz Jerzy Kazimierz | 42 | Niesłuchowo |
4 | Paduchowska Małgorzata | 21 | Gocłowo |
5 | Rybicki Karol Stanisław | 46 | Cieśle |
6 | Woźniak Wiesław | 49 | Bulkowo |
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Skorupski Tomasz Marek | 50 | Pilichowo |
2 | Kołodziejski Albert Paweł | 28 | Chodkowo Działki |
3 | Kornacki Karol | 57 | Bodzanów |
4 | Sankiewicz Marek Wacław | 52 | Bulkowo Kolonia |
5 | Małkiewicz Józef Zbigniew | 59 | Blichowo |
6 | Nowak Paweł | 24 | Nowe Miszewo |
Lista nr 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Kalinowski Ryszard | 59 | Garwacz |
2 | Figiel Błażej | 29 | Bodzanów |
3 | Opulska Dorota Małgorzata | 47 | Blichowo |
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Bombała Zygmunt | 49 | Dobra |
2 | Zakrzewski Piotr Zygmunt | 36 | Mąkolin |
3 | Strzałkowski Jerzy | 45 | Rogowo |
4 | Gontarek Wojciech Jan | 41 | Niesłuchowo |
5 | Rybicki Andrzej Dariusz | 36 | Leksyn |
6 | Pańka Jakub | 47 | Nadułki |
Lista nr 21 - Komitet Wyborczy Wyborców Nasz Powiat
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Szychowski Ireneusz | 47 | Bodzanów |
2 | Klepczarek Jan | 58 | Nadułki |
3 | Przepiórska Marlena | 46 | Nowe Łubki |
4 | Golatowski Andrzej Stanisław | 40 | Nowe Miszewo |
5 | Fabisiak Marzena Joanna | 30 | Bodzanów |