Rada Powiatu Nowodworskiego - Okręg wyborczy nr 2
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 2 |
Nazwa rady | Rada Powiatu Nowodworskiego |
Liczba mandatów | 5 |
Liczba komitetów, które zarejestrowały listy | 9 |
Liczba kandydatów ze wszystkich list | 75 |
Liczba zarejestrowanych list kandydatów | 9 |
Liczba unieważnionych list kandydatów | 0 |
Kandydaci
Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Piątkowski Zbigniew | 55 | Nuna |
2 | Paczewski Grzegorz | 47 | Nasielsk |
3 | Drabik Kazimierz Cezary | 38 | Studzianki |
4 | Biernacka Magdalena | 37 | Nasielsk |
5 | Kaczmarek Darosław Jerzy | 43 | Wągrodno |
6 | Malon Andrzej | 45 | Nasielsk |
7 | Mucha Sławomir | 39 | Toruń Dworski |
8 | Obojski Dawid | 28 | Lubomin |
9 | Sierzputowski Wojciech | 60 | Nasielsk |
10 | Witkowska Teresa Danuta | 52 | Borkowo |
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Owczarczyk Sławomir | 43 | Nasielsk |
2 | Burzyński Stanisław | 51 | Nasielsk |
3 | Saraczyn Iwona | 42 | Nasielsk |
4 | Nowak Małgorzata | 26 | Mogowo |
5 | Łęgowski Krzysztof Grzegorz | 32 | Lubomin |
6 | Chojnacki Jarosław | 28 | Chlebiotki |
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Smoliński Tadeusz | 62 | Nasielsk |
2 | Turek Krzysztof Grzegorz | 49 | Nasielsk |
3 | Tyc Stanisław | 50 | Kosewo |
4 | Szymańska Jadwiga | 43 | Nasielsk |
5 | Fijalski Sławomir Ryszard | 43 | Nasielsk |
6 | Nojbert Artur Marek | 30 | Nasielsk |
Lista nr 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Kraszewski Roman Mieczysław | 66 | Nasielsk |
2 | Olszewska Regina | 66 | Nasielsk |
3 | Bogucki Jerzy Ryszard | 51 | Nasielsk |
4 | Skoroszewski Adam | 42 | Nasielsk |
5 | Zalewski Tomasz | 55 | Nasielsk |
6 | Papużyński Witold | 76 | Mogowo |
7 | Dublewski Jarosław | 40 | Dobra Wola |
8 | Rakowski Dariusz | 38 | Nasielsk |
9 | Płomiński Zdzisław Paweł | 35 | Miękoszynek |
10 | Słończewski Robert Radosław | 35 | Pianowo Bargły |
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Zadroga Sławomir Marek | 47 | Dobra Wola |
2 | Kosewski Szczepan Stanisław | 52 | Mokrzyce Włościańskie |
3 | Ziółkowska Justyna | 19 | Dobra Wola |
4 | Zimna Jolanta | 35 | Nasielsk |
5 | Włodarczyk Bogdan | 65 | Brody |
Lista nr 20 - Komitet Wyborczy Wyborców "Lokalna Wspólnota Samorządowa"
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Królak Wojciech Andrzej | 48 | Nuna |
2 | Zawadzka-Roszczenko Bożenna Maria | 49 | Nasielsk |
3 | Sawicki Piotr | 29 | Nasielsk |
4 | Słonczewska Elżbieta | 50 | Pianowo Bargły |
5 | Dąbrowska Krystyna | 56 | Cieksyn |
6 | Gawroński Jacek | 34 | Mogowo |
7 | Jóźwiak Ewa | 45 | Nowe Pieścirogi |
8 | Komendarski Władysław Jan | 51 | Nasielsk |
9 | Chojnacki Sławomir | 39 | Nasielsk |
Lista nr 21 - Komitet Wyborczy Wyborców WND CENTRUM SAMORZĄDOWE
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Kozłowska Bożena | 44 | Nasielsk |
2 | Krzyczkowski Jan Maciej | 52 | Krzyczki Pieniążki |
3 | Ruszkowski Bogdan | 42 | Mazewo Dworskie "B" |
4 | Maluchnik Marek Zygmunt | 33 | Nasielsk |
5 | Minich Włodzimierz | 59 | Cieksyn |
6 | Olbryś Ireneusz Mieczysław | 44 | Nasielsk |
7 | Tulej Lesław | 53 | Nasielsk |
8 | Tyc Marek | 30 | Nasielsk |
9 | Wiśniewski Zenon | 66 | Nowe Pieścirogi |
10 | Ziemiecki Bogdan Władysław | 47 | Dębinki |
Lista nr 22 - Komitet Wyborczy Wyborców NADZIEJA NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Arciszewski Grzegorz | 51 | Nasielsk |
2 | Dzikoń Zbigniew Mieczysław | 53 | Nasielsk |
3 | Dziubiński Zenon Marian | 54 | Pianowo Daczki |
4 | Marciniak Władysław | 53 | Cegielnia Psucka |
5 | Salwa Dawid Andrzej | 28 | Psucin |
6 | Strzelczak Wiesława Janina | 51 | Wiktorowo |
7 | Suski Kazimierz | 53 | Mogowo |
8 | Ujazda Grzegorz | 46 | Krogule |
9 | Wasilewski Zygmunt Michał | 55 | Żabiczyn |
10 | Wróblewski Waldemar | 61 | Nasielsk |
Lista nr 23 - Komitet Wyborczy Wyborców WSPÓLNOTA 2006
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Skrzynecka Teresa Maria | 59 | Nowe Pieścirogi |
2 | Bobowska Ewa | 38 | Mogowo |
3 | Kacperska Maria Barbara | 58 | Lorcin |
4 | Zawadzki Andrzej | 41 | Nowe Pieścirogi |
5 | Golnik Anna Janina | 49 | Stare Pieścirogi |
6 | Zaciewski Wojciech Wiesław | 67 | Nasielsk |
7 | Kostewicz Joanna | 40 | Mogowo |
8 | Żuliński Andrzej | 54 | Nasielsk |
9 | Milewska Irena | 60 | Nasielsk |