Rada Powiatu Sokołowskiego - Okręg wyborczy nr 2
|
|
Okręg wyborczy |
Okręg wyborczy nr 2 |
Nazwa rady |
Rada Powiatu Sokołowskiego |
Liczba mandatów |
3 |
Liczba komitetów, które zarejestrowały listy |
6 |
Liczba kandydatów ze wszystkich list |
32 |
Liczba zarejestrowanych list kandydatów |
6 |
Liczba unieważnionych list kandydatów |
0 |
Kandydaci
Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Bieliński Tadeusz Józef
|
59 |
Przywózki
|
2 |
Wojtkowski-Paczóski Jan Henryk
|
51 |
Wańtuchy
|
3 |
Markowski Andrzej
|
50 |
Karolew
|
4 |
Buzuk Jarosław Andrzej
|
31 |
Rozbity Kamień
|
5 |
Misiak Jarosław Krzysztof
|
33 |
Bielany Wąsy
|
Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Piejka Krzysztof
|
50 |
Dolne Pole
|
2 |
Bielińska Magdalena Katarzyna
|
26 |
Wojewódki Górne
|
3 |
Zembrowski Tadeusz Ludwik
|
37 |
Kostki
|
4 |
Olszewska Danuta
|
53 |
Nowa Wieś
|
5 |
Karwowski Feliks
|
63 |
Żanecin
|
6 |
Orzeł Zuzanna Barbara
|
53 |
Sokołów Podlaski
|
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Borzym Edward
|
51 |
Karlusin
|
2 |
Wojewódzki Stefan Henryk
|
53 |
Wojewódki Dolne
|
3 |
Filipek Piotr
|
45 |
Kostki
|
4 |
Kobylińska Ewa Anna
|
36 |
Kudelczyn
|
5 |
Sikorska Bożena
|
37 |
Trebień
|
6 |
Zygmunt Tadeusz
|
48 |
Nowa Wieś
|
Lista nr 20 - Komitet Wyborczy Wyborców z Ludźmi - dla Ludzi
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Pogorzelska Barbara
|
50 |
Nowa Wieś
|
2 |
Próchenko Joanna
|
26 |
Kowiesy
|
3 |
Osipiak Krzysztof Antoni
|
54 |
Żanecin
|
Lista nr 22 - Komitet Wyborczy Wyborców Sokołowska Wspólnota Samorządowa
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Ludwiczak Tadeusz Wiktor
|
48 |
Sokołów Podlaski
|
2 |
Stański Tadeusz Wiesław
|
43 |
Ruciany
|
3 |
Więsak Krzysztof Józef
|
47 |
Brodacze
|
4 |
Księżopolski Stanisław Maciej
|
48 |
Węże
|
5 |
Zygmanowski Piotr Grzegorz
|
54 |
Bielany Żyłaki
|
6 |
Siomek Hanna
|
42 |
Ząbków Kolonia
|
Lista nr 23 - Komitet Wyborczy Powiatowego Stowarzyszenia Samorządowego "Rodzina i Prawo"
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Buczyński Marek
|
47 |
Skibniew
|
2 |
Żak Tadeusz Edward
|
57 |
Sokołów Podlaski
|
3 |
Rytel Michał Jan
|
47 |
Bielany Wąsy
|
4 |
Jedliński Bogumił Antoni
|
43 |
Kudelczyn
|
5 |
Wyszomierski Wacław Jan
|
34 |
Kożuchów
|
6 |
Podbielski Sławomir Andrzej
|
49 |
Grochów
|