Rada Powiatu w Chełmnie - Okręg wyborczy nr 4
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 4 |
Nazwa rady | Rada Powiatu w Chełmnie |
Liczba mandatów | 3 |
Liczba komitetów, które zarejestrowały listy | 7 |
Liczba kandydatów ze wszystkich list | 36 |
Liczba zarejestrowanych list kandydatów | 7 |
Liczba unieważnionych list kandydatów | 0 |
Kandydaci
Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Jaworski Witold | 60 | Lisewo |
2 | Deka Leszek | 50 | Jeleniec |
3 | Frank Jan Stefan | 52 | Lisewo |
4 | Starszak Józef Edwin | 63 | Żygląd |
5 | Lewandowski Andrzej Feliks | 54 | Wrocławki |
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Szczutkowski Jan Jerzy | 61 | Pniewite |
2 | Marks Henryk | 55 | Falęcin |
3 | Wiśniewski Tomasz | 45 | Lipienek |
4 | Laskowska Mariola Beata | 38 | Zegartowice |
5 | Araszewski Radosław | 27 | Papowo Biskupie |
6 | Chyliński Michał Augustyn | 60 | Zegartowice |
Lista nr 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Wiśniewski Andrzej | 55 | Lisewo |
2 | Mazurkiewicz Grażyna | 51 | Niemczyk |
3 | Synowiecka Alicja Barbara | 56 | Zegartowice |
4 | Stachewicz Ewa Maria | 41 | Lisewo |
5 | Barabasz Edmund | 54 | Bartlewo |
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Goliński Piotr Jan | 41 | Pniewite |
2 | Mysiewicz Bogumiła | 47 | Lisewo |
3 | Artwik Kazimierz | 51 | Wierzbowo |
4 | Brodewicz Edmund | 54 | Niemczyk |
5 | Sikorski Piotr Andrzej | 47 | Dubielno |
Lista nr 13 - Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe Powiatu Chełmno
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Dams Zbigniew | 55 | Folgowo |
2 | Korenkiewicz Ryszard | 57 | Drzonowo |
3 | Ląkiert Grażyna | 43 | Storlus |
4 | Momot Lucjan | 49 | Żygląd |
5 | Oberda Artur | 35 | Lisewo |
6 | Zalewski Grzegorz Jerzy | 47 | Pniewite |
Lista nr 14 - Komitet Wyborczy Wyborców Przyszłość
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Poliwko Krzysztof | 46 | Jeleniec |
2 | Malinowski Marian Zbigniew | 57 | Wrocławki |
3 | Szczutkowska Lidia | 40 | Lisewo |
Lista nr 15 - Komitet Wyborczy Wyborców "Twoje Chełmno-Twój Powiat 2001"
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Śliwiński Dariusz | 40 | Wrocławki |
2 | Górski Jarosław | 37 | Lisewo |
3 | Mielcarski Wiesław | 50 | Chełmno |
4 | Rybacka Małgorzata | 34 | Jeleniec |
5 | Lewandowski Bogdan | 54 | Wierzbowo |
6 | Kącki Sławomir | 38 | Bartlewo |