Rada Powiatu Sanockiego - Okręg wyborczy nr 4
|
|
Okręg wyborczy |
Okręg wyborczy nr 4 |
Nazwa rady |
Rada Powiatu Sanockiego |
Liczba mandatów |
4 |
Liczba komitetów, które zarejestrowały listy |
10 |
Liczba kandydatów ze wszystkich list |
75 |
Liczba zarejestrowanych list kandydatów |
10 |
Liczba unieważnionych list kandydatów |
0 |
Kandydaci
Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Czubek Marian Paweł
|
40 |
Niebieszczany
|
2 |
Adamiak Tadeusz Marian
|
47 |
Sanok
|
3 |
Stabryła Stanisław
|
59 |
Srogów Dolny
|
4 |
Bartkowski Zbigniew
|
53 |
Falejówka
|
5 |
Cecuła Rafał
|
26 |
Strachocina
|
6 |
Petryłka Jerzy
|
53 |
Czerteż
|
7 |
Śliwiak Małgorzata
|
40 |
Bykowce
|
8 |
Komański Kazimierz
|
62 |
Dębna
|
Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Podulka Elżbieta
|
40 |
Zabłotce
|
2 |
Gąsiorowski Klemens Leodegard
|
60 |
Załuż
|
3 |
Rycyk Stanisław
|
66 |
Bykowce
|
4 |
Rak Adam Władysław
|
42 |
Zabłotce
|
5 |
Kot Grażyna Maria
|
42 |
Falejówka
|
6 |
Sieńko Jan
|
62 |
Sanoczek
|
7 |
Pisiak Zbigniew
|
53 |
Prusiek
|
8 |
Szmela Katarzyna Iwona
|
23 |
Pisarowce
|
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Lewicki Stanisław Antoni
|
44 |
Trepcza
|
2 |
Kucharska-Biega Beata
|
31 |
Niebieszczany
|
3 |
Ciupa Aleksandra Anna
|
52 |
Pakoszówka
|
4 |
Pleban Zbigniew Stanisław
|
45 |
Dobra
|
5 |
Wróblewska Anna Jadwiga
|
40 |
Pisarowce
|
6 |
Gacek Bogusław
|
50 |
Prusiek
|
7 |
Chrząszcz Marian
|
63 |
Kostarowce
|
8 |
Pisz-Nitka Renata
|
34 |
Tyrawa Wołoska
|
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Niżnik Sebastian Piotr
|
30 |
Sanok
|
2 |
Świerniak Wacław Jan
|
61 |
Czaszyn
|
3 |
Mazur Janina Danuta
|
54 |
Strachocina
|
4 |
Gembalik Andrzej
|
47 |
Liszna
|
5 |
Kobylarski Mariusz Wiesław
|
30 |
Srogów Górny
|
6 |
Hryszko Robert
|
37 |
Międzybródź
|
7 |
Zabiega Łukasz
|
24 |
Bukowsko
|
Lista nr 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Proćko Marian
|
38 |
Niebieszczany
|
2 |
Jakima Jan
|
48 |
Srogów Górny
|
3 |
Adamowski Janusz
|
41 |
Lalin
|
4 |
Haduch Marian Karol
|
55 |
Pisarowce
|
5 |
Hydzik Mieczysław
|
59 |
Kostarowce
|
6 |
Przystasz Mieczysław
|
55 |
Czerteż
|
7 |
Skrijka Piotr
|
33 |
Hłomcza
|
8 |
Warchoł Władysława
|
50 |
Strachocina
|
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Sarna Stanisław
|
48 |
Sanok
|
2 |
Stanisławczyk Mieczysław
|
48 |
Kostarowce
|
3 |
Nowak Magdalena Wioleta
|
23 |
Sanok
|
4 |
Szmyd Krystian
|
26 |
Stróże Małe
|
5 |
Krowicka Edyta
|
36 |
Sanok
|
Lista nr 13 - Komitet Wyborczy Stowarzyszenia WIARA- TRADYCJA - ROZWÓJ
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Cecuła-Stabryła Zofia
|
44 |
Srogów Dolny
|
2 |
Lech Jan Stanisław
|
51 |
Trepcza
|
3 |
Patronik Władysław Jan
|
59 |
Kostarowce
|
4 |
Cecuła Andrzej
|
48 |
Strachocina
|
5 |
Koczera Tadeusz Andrzej
|
50 |
Sanoczek
|
6 |
Buczek Agnieszka
|
35 |
Bykowce
|
7 |
Plezia Bożena Ewa
|
29 |
Bykowce
|
Lista nr 14 - Komitet Wyborczy STOWARZYSZENIE "ZJEDNOCZENI SAMORZĄDOWCY ZIEMI SANOCKIEJ"
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Kornasiewicz Anna
|
40 |
Załuż, popierana przez "Zjednoczeni Samorządowcy"
|
2 |
Pietrzkiewicz Kazimierz Jan
|
43 |
Pisarowce, popierany przez "Zjednoczeni Samorządowcy"
|
3 |
Baranowska Teresa
|
58 |
Kostarowce, popierana przez "Zjednoczeni Samorządowcy"
|
4 |
Rudkowska Zofia Krystyna
|
54 |
Tyrawa Wołoska, popierana przez "Zjednoczeni Samorządowcy"
|
5 |
Jaskóła Halina
|
55 |
Sanok, popierana przez "Zjednoczeni Samorządowcy"
|
6 |
Ambicka Maria Wanda
|
47 |
Prusiek, popierana przez "Zjednoczeni Samorządowcy"
|
7 |
Kiper Adolf
|
57 |
Bykowce, popierany przez "Zjednoczeni Samorządowcy"
|
8 |
Lisowski Mariusz
|
35 |
Falejówka, popierany przez "Zjednoczeni Samorządowcy"
|
Lista nr 15 - Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDU ZIEMI SANOCKIEJ
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Wolwowicz Stanisław
|
50 |
Hłomcza
|
2 |
Karczyński Marcin
|
28 |
Trepcza
|
3 |
Kusz Maciej Bogdan
|
32 |
Prusiek
|
4 |
Podulka Marta Maria
|
40 |
Srogów Górny
|
5 |
Michałkowski Wojciech
|
26 |
Łodzina
|
6 |
Skrabalak Renata
|
30 |
Tyrawa Wołoska
|
7 |
Katyński Jan
|
54 |
Jurowce
|
8 |
Przeorski Piotr
|
43 |
Sanok
|
Lista nr 16 - Komitet Wyborczy TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ SANOKA I ZIEMI SANOCKIEJ
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Gołda Stanisław
|
53 |
Niebieszczany
|
2 |
Maślany Bronisław
|
61 |
Kostarowce
|
3 |
Demkiewicz Zbigniew
|
56 |
Tyrawa Wołoska
|
4 |
Dobosz Zbigniew
|
46 |
Jurowce
|
5 |
Gagatko Tadeusz
|
61 |
Jędruszkowce
|
6 |
Kuczma Stanisław Emil
|
59 |
Pakoszówka
|
7 |
Romaniuk Włodzimierz
|
58 |
Bykowce
|
8 |
Witkowska Bolesława Aniela
|
55 |
Trepcza
|
Granice okręgu wyborczego
Początek strony
gminy: Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska