Rada Miejska w Bieruniu - Okręg wyborczy nr 3
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 3 |
Nazwa rady | Rada Miejska w Bieruniu |
Liczba mandatów | 4 |
Liczba komitetów, które zarejestrowały listy | 6 |
Liczba kandydatów ze wszystkich list | 19 |
Liczba zarejestrowanych list kandydatów | 6 |
Liczba unieważnionych list kandydatów | 0 |
Kandydaci
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Topała Adrian Łukasz | 29 | Bieruń |
2 | Matyjasik Czesław | 48 | Bieruń |
Lista nr 22 - Komitet Wyborczy STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCÓW BIERUNIA
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Bibrzycki Andrzej Władysław | 54 | Bieruń |
2 | Kryczek Leszek Stefan | 52 | Bieruń |
3 | Matuszek Bogdan | 53 | Bieruń |
4 | Gałka Piotr Paweł | 24 | Bieruń |
Lista nr 23 - Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Bieruńskiej Porąbek w Bieruniu
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Jurecki Stanisław Jan | 42 | Bieruń, popierany przez Stowarzyszenie "Porąbek" |
2 | Juda Jerzy Jan | 48 | Bieruń, popierany przez Stowarzyszenie "Porąbek" |
3 | Rozmus Adam | 30 | Bieruń, popierany przez Stowarzyszenie "Porąbek" |
4 | Tabaka Karol Feliks | 57 | Bieruń, popierany przez Stowarzyszenie "Porąbek" |
Lista nr 24 - Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Miłośników 600-letniego Bierunia
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Hutek Bogusław | 44 | Bieruń, popierany przez Stowarzyszenie 600-letniego Bierunia |
2 | Komoń Barbara Halina | 54 | Bieruń, popierana przez Stowarzyszenie 600-letniego Bierunia |
3 | Piskorek Ryszard | 63 | Bieruń, popierany przez Stowarzyszenie 600-letniego Bierunia |
4 | Żmija Leszek | 27 | Bieruń, popierany przez Stowarzyszenie 600-letniego Bierunia |
Lista nr 25 - Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Pytel Ireneusz Zbigniew | 48 | Bieruń |
2 | Dziudziel Ryszard | 53 | Bieruń |
3 | Szczepanik Jarek | 37 | Bieruń |
Lista nr 26 - Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Gospodarczo-Ekologicznego "Nasz Region"
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Bazowska Krystyna | 55 | Bieruń |
2 | Bulanda Andrzej | 29 | Bieruń |