Okręg wyborczy nr 3 - gm. Łopuszno
Statystyki dla okręgu wyborczego nr 3
Liczba | |||
---|---|---|---|
mandatów | nieobsadzonych mandatów | wybranych radnych | |
6 | 0 | 6 |
Obwody głosowania
Numer obwodu głosowania | Adres | Liczba | Frekwencja | Liczba głosów | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
uprawnionych | kart wydanych | oddanych | ważnych | % głosów ważnych* | |||
Obwód nr 1 | Świetlica Wiejska w Lasocinie | 506 | 342 |
67,59% |
342 | 275 | 80,41% |
Obwód nr 2 | Szkoła Podstawowa w Piotrowcu | 443 | 297 |
67,04% |
297 | 258 | 86,87% |
Obwód nr 3 | Szkoła Podstawowa w Sarbicach | 590 | 448 |
75,93% |
448 | 343 | 76,56% |
Obwód nr 4 | Zespół Szkół w Łopusznie | 801 | 535 |
66,79% |
534 | 427 | 79,96% |
Obwód nr 5 | Liceum Ogólnokształcące im. Kardynała Karola Wojtyły w Łopusznie | 1434 | 969 |
67,57% |
965 | 837 | 86,74% |
Obwód nr 6 | Szkoła Podstawowa im.Macieja Rataja w Grabownicy | 1046 | 718 |
68,64% |
718 | 596 | 83,01% |
Obwód nr 7 | Szkoła Podstawowa w Fanisławicach | 412 | 282 |
68,45% |
282 | 240 | 85,11% |
Obwód nr 8 | Szkoła Podstawowa w Dobrzeszowie | 392 | 260 |
66,33% |
260 | 240 | 92,31% |
Obwód nr 9 | Szkoła Podstawowa w Snochowicach | 404 | 283 |
70,05% |
283 | 234 | 82,69% |
Obwód nr 10 | Zespół Szkół w Gnieździskach | 911 | 523 |
57,41% |
521 | 458 | 87,91% |
Ogółem w gminie: | 6 939 | 4 657 |
67,11% |
4 650 | 3 908 | 84,04% |
Komitety, które zarejestrowały listy do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego w okręgu wyborczym nr 3
Początek stronyNr listy | Komitet wyborczy | Głosów ważnych oddanych na listę | Liczba* | ||
---|---|---|---|---|---|
Liczba | % głosów ważnych | Kandydatów | Otrzymanych mandatów | ||
1 | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 1930 |
49,39% |
12 | 1 |
2 | Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 231 |
5,91% |
12 | — |
3 | Komitet Wyborczy Krajowej Partii Emerytów i Rencistów | 60 |
1,54% |
5 | — |
4 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 417 |
10,67% |
12 | 2 |
5 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | 272 |
6,96% |
10 | 1 |
6 | Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci | 304 |
7,78% |
12 | 1 |
7 | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 367 |
9,39% |
11 | 1 |
10 | Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy | 51 |
1,31% |
7 | — |
11 | Komitet Wyborczy Wyborców Młodzi Razem | 133 |
3,40% |
5 | — |
12 | Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe W. Lubawski | 143 |
3,66% |
12 | — |
Następujące listy komitetów wyborczych, zgodnie z art.64 la ust.1, tworzą grupy list w celu wspólnego uczestniczenia w podziale mandatów
Grupy list | Głosów ważnych oddanych na grupę | Otrzymanych mandatów* | Udział w podziale mandatów* | ||
---|---|---|---|---|---|
Liczba | % głosów ważnych | ||||
Grupa list nr 2, nr 4, nr 7 | 1 015 |
25,97% |
3 | Tak | |
2 | Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 231 |
5,91% |
— | Nie |
4 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 417 |
10,67% |
2 | Tak |
7 | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 367 |
9,39% |
1 | Tak |
Grupa list nr 1, nr 5, nr 11 | 2 335 |
59,75% |
2 | Tak | |
1 | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 1930 |
49,39% |
1 | Tak |
5 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | 272 |
6,96% |
1 | Tak |
11 | Komitet Wyborczy Wyborców Młodzi Razem | 133 |
3,40% |
— | Nie |
Kandydaci zarejestrowani do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego w okręgu wyborczym nr 3
Nr listy | Numer na liście | Dane kandydata | Głosów ważnych oddanych na kandydata | Mandat* | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie | Liczba | % w skali jednostki | |||
1 | 1 | Pastuszka Stefan Józef | 65 | Kielce | 246 |
6,29% |
|
1 | 2 | Gos Marek | 37 | Ruda Strawczyńska | 1588 |
40,63% |
Tak |
1 | 3 | Żerniak Hubert | 27 | Kielce | 8 |
0,20% |
|
1 | 4 | Pniewski Zdzisław Jan | 59 | Korzenno | 23 |
0,59% |
|
1 | 5 | Wyrzykowski Mirosław | 46 | Staszów | 7 |
0,18% |
|
1 | 6 | Sadrak Paweł Henryk | 34 | Skały | 5 |
0,13% |
|
1 | 7 | Mordas Tadeusz | 57 | Staszów | 11 |
0,28% |
|
1 | 8 | Samburski Adam Stanisław | 51 | Chmielnik | 10 |
0,26% |
|
1 | 9 | Kapusta Józef | 45 | Pierzchnianka | 10 |
0,26% |
|
1 | 10 | Stawiarz Henryk Stanisław | 56 | Tursko Wielkie | 5 |
0,13% |
|
1 | 11 | Stróżecki Henryk | 45 | Łagów | 3 |
0,08% |
|
1 | 12 | Różański Wacław Stanisław | 59 | Bieliny | 14 |
0,36% |
|
2 | 1 | Szczepaniak Robert | 27 | Wiśniówka | 49 |
1,25% |
|
2 | 2 | Pacyga Zdzisław Marek | 45 | Łagów | 12 |
0,31% |
|
2 | 3 | Stachowicz Adam Mateusz | 19 | Oględów | 9 |
0,23% |
|
2 | 4 | Kolasiński Andrzej | 50 | Przełom | 16 |
0,41% |
|
2 | 5 | Dorobek Krystyna | 55 | Radoszyce | 15 |
0,38% |
|
2 | 6 | Znojek Joanna | 19 | Tokarnia | 18 |
0,46% |
|
2 | 7 | Smolarczyk Łukasz | 24 | Kielce | 38 |
0,97% |
|
2 | 8 | Knap Radosław | 18 | Ruda Strawczyńska | 18 |
0,46% |
|
2 | 9 | Paluch Łukasz | 24 | Modrzewie | 10 |
0,26% |
|
2 | 10 | Młynarczyk Agnieszka | 22 | Celiny | 36 |
0,92% |
|
2 | 11 | Szokalska Agnieszka | 29 | Żelisławice | 6 |
0,15% |
|
2 | 12 | Włoch Sylwester | 18 | Rosołówka | 4 |
0,10% |
|
3 | 1 | Uler Jan | 70 | Kielce | 12 |
0,31% |
|
3 | 2 | Pożoga Wanda Janina | 64 | Kielce | 4 |
0,10% |
|
3 | 3 | Baran Krystyna Anna | 51 | Ostrowiec Świętokrzyski | 18 |
0,46% |
|
3 | 4 | Szymczyk Anna | 34 | Ostrowiec Świętokrzyski | 17 |
0,44% |
|
3 | 5 | Dąbrowski Jan | 80 | Ostrowiec Świętokrzyski | 9 |
0,23% |
|
4 | 1 | Zawierucha-Rubak Alfreda | 50 | Bieliny | 96 |
2,46% |
Tak |
4 | 2 | Batóg Stanisław | 50 | Kurozwęki | 20 |
0,51% |
|
4 | 3 | Jarząb Tadeusz Andrzej | 44 | Miedziana Góra | 75 |
1,92% |
|
4 | 4 | Gębski Mieczysław | 46 | Długojów | 60 |
1,54% |
|
4 | 5 | Gruszczyński Jerzy Mikołaj | 59 | Kielce | 25 |
0,64% |
|
4 | 6 | Klamczyński Jan Tadeusz | 51 | Szydłów | 19 |
0,49% |
Tak |
4 | 7 | Konopka Bogdan Stanisław | 45 | Mąchocice Kapitulne | 31 |
0,79% |
|
4 | 8 | Stroński Andrzej Kazimierz | 63 | Jaworznia Zagórze | 10 |
0,26% |
|
4 | 9 | Olesiński Sławomir Józef | 45 | Janaszów | 41 |
1,05% |
|
4 | 10 | Słomka Zofia Janina | 48 | Staszów | 25 |
0,64% |
|
4 | 11 | Karst Krzysztof | 42 | Staszów | 1 |
0,03% |
|
4 | 12 | Gocał Mirosław | 48 | Siedlce | 14 |
0,36% |
|
5 | 1 | Moskal Bogusław | 56 | Starochęciny | 50 |
1,28% |
Tak |
5 | 2 | Garbat Adam Wiesław | 48 | Jaworznia Zagórze | 48 |
1,23% |
|
5 | 3 | Głodek Ryszard Franciszek | 52 | Połaniec | 8 |
0,20% |
|
5 | 4 | Dudek Jerzy | 54 | Kielce | 37 |
0,95% |
|
5 | 5 | Grzegolec Renata Urszula | 31 | Krajno I | 11 |
0,28% |
|
5 | 6 | Grudziński Piotr | 25 | Połaniec | 5 |
0,13% |
|
5 | 7 | Król Małgorzata | 50 | Masłów II | 46 |
1,18% |
|
5 | 8 | Mazur Tadeusz Stanisław | 49 | Huta Podłysica | 51 |
1,31% |
|
5 | 9 | Papka Stanisław | 49 | Wolica | 3 |
0,08% |
|
5 | 10 | Śniadecki Jacek | 40 | Tumlin-Podgród | 13 |
0,33% |
|
6 | 1 | Wołodźko Franciszek | 60 | Połaniec | 128 |
3,28% |
Tak |
6 | 2 | Woszczyna Wiesław Kazimierz | 49 | Rytwiany | 23 |
0,59% |
|
6 | 3 | Armański Jerzy Marian | 65 | Kielce | 4 |
0,10% |
|
6 | 4 | Budziosz Marian | 69 | Wolica | 27 |
0,69% |
|
6 | 5 | Kot Michał Krzysztof | 32 | Mąchocice Scholasteria | 41 |
1,05% |
|
6 | 6 | Jarzyna Szymon | 24 | Kielce | 26 |
0,67% |
|
6 | 7 | Cedzyński Jan | 45 | Górno-Parcele , popierany przez RACJĘ Polskiej Lewicy | 15 |
0,38% |
|
6 | 8 | Kurowski Józef Karol | 59 | Chmielnik | 12 |
0,31% |
|
6 | 9 | Wójcik Mirosław | 44 | Potok | 11 |
0,28% |
|
6 | 10 | Wojdak Wiesława Mariola | 36 | Kielce | 10 |
0,26% |
|
6 | 11 | Klefas Robert Adam | 41 | Nowa Słupia | 2 |
0,05% |
|
6 | 12 | Chrapkiewicz Arkadiusz Paweł | 48 | Kielce | 5 |
0,13% |
|
7 | 1 | Więch Małgorzata | 49 | Kielce | 104 |
2,66% |
|
7 | 2 | Kaczoruk Stanisław | 58 | Raków | 29 |
0,74% |
|
7 | 3 | Bąk Józef Stanisław | 51 | Budziska | 61 |
1,56% |
Tak |
7 | 4 | Radkowski Maciej Stanisław | 50 | Niziny | 24 |
0,61% |
|
7 | 5 | Antos Tadeusz Kazimierz | 50 | Staszów | 17 |
0,44% |
|
7 | 6 | Makowski Adam | 55 | Kielce | 17 |
0,44% |
|
7 | 7 | Wiewióra Mirosław | 43 | Suliszów | 15 |
0,38% |
|
7 | 8 | Kaleta Aleksandra | 21 | Górno-Parcele | 38 |
0,97% |
|
7 | 9 | Woźniak Mieczysław Władysław | 68 | Zagajów | 14 |
0,36% |
|
7 | 10 | Sienkiewicz Robert | 43 | Gołuchów | 22 |
0,56% |
|
7 | 11 | Olejnik Lidia | 33 | Kielce | 26 |
0,67% |
|
10 | 1 | Andrejas Zygmunt | 49 | Starachowice | 5 |
0,13% |
|
10 | 2 | Kowalczyk Genowefa Barbara | 42 | Dyminy | 13 |
0,33% |
|
10 | 3 | Bielecki Marek | 55 | Ciekoty | 2 |
0,05% |
|
10 | 4 | Golment Julian | 51 | Cedzyna | 3 |
0,08% |
|
10 | 5 | Kozłowski Jerzy Wojciech | 55 | Huta Stara | 4 |
0,10% |
|
10 | 6 | Mazur Teresa Maria | 49 | Piekoszów | 13 |
0,33% |
|
10 | 7 | Kamiński Krzysztof | 43 | Baszowice | 11 |
0,28% |
|
11 | 1 | Jarubas Krystian Stefan | 25 | Błotnowola | 9 |
0,23% |
|
11 | 2 | Szymkiewicz Dorota Anna | 29 | Małogoszcz | 14 |
0,36% |
|
11 | 3 | Paszowska Anna | 23 | Czartoszowy | 98 |
2,51% |
|
11 | 4 | Domańska Dorota | 22 | Wiącka | 8 |
0,20% |
|
11 | 5 | Karyś Tomasz | 21 | Łabędziów | 4 |
0,10% |
|
12 | 1 | Szyszkowski Stanisław | 43 | Krajno II , popierany przez Stowarzyszenie Samorząd 2002 | 34 |
0,87% |
|
12 | 2 | Walczyszyn Paweł | 29 | Lechów | 8 |
0,20% |
|
12 | 3 | Świt Grzegorz Sławomir | 35 | Bilcza | 11 |
0,28% |
|
12 | 4 | Panas Michał | 32 | Nowiny | 3 |
0,08% |
|
12 | 5 | Franasik Janusz | 45 | Masłów I | 5 |
0,13% |
|
12 | 6 | Bracha Andrzej Jacek | 46 | Staszów | 10 |
0,26% |
|
12 | 7 | Duda Maciej | 58 | Kielce | 5 |
0,13% |
|
12 | 8 | Połowniak Janusz | 46 | Masłów I , popierany przez NSZZ „Solidarność" | 8 |
0,20% |
|
12 | 9 | Malisiewicz Jerzy Jan | 44 | Raków | 0 |
0,00% |
|
12 | 10 | Słoma Agnieszka | 37 | Chęciny | 12 |
0,31% |
|
12 | 11 | Kot Tadeusz | 53 | Porąbki | 27 |
0,69% |
|
12 | 12 | Ziomek Dorota Katarzyna | 43 | Dębno | 20 |
0,51% |