Wyniki głosowania i wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Nasielsku
Okręgi wyborcze do Rady Miejskiej w Nasielsku
Początek stronyOkręg wyborczy nr | Liczba | |||
---|---|---|---|---|
mandatów | nieobsadzonych mandatów | wybranych radnych | ||
Okręg wyborczy nr 1 | 2 | 0 | 2 | |
Okręg wyborczy nr 2 | 2 | 0 | 2 | |
Okręg wyborczy nr 3 | 2 | 0 | 2 | |
Okręg wyborczy nr 4 | 2 | 0 | 2 | |
Okręg wyborczy nr 5 | 1 | 0 | 1 | |
Okręg wyborczy nr 6 | 1 | 0 | 1 | |
Okręg wyborczy nr 7 | 2 | 0 | 2 | |
Okręg wyborczy nr 8 | 1 | 0 | 1 | |
Okręg wyborczy nr 9 | 1 | 0 | 1 | |
Okręg wyborczy nr 10 | 1 | 0 | 1 |
Okręg wyborczy nr | Liczba | Frekwencja | Liczba głosów | Fakt głosowania | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
uprawnionych | kart wydanych | oddanych | ważnych | % głosów ważnych* | |||
Okręg wyborczy nr 1 | 1738 | 836 |
48,10% |
836 | 806 | 96,41% | Tak |
Okręg wyborczy nr 2 | 2064 | 1026 |
49,71% |
1026 | 978 | 95,32% | Tak |
Okręg wyborczy nr 3 | 2166 | 1000 |
46,17% |
1000 | 965 | 96,50% | Tak |
Okręg wyborczy nr 4 | 2134 | 961 |
45,03% |
961 | 918 | 95,53% | Tak |
Okręg wyborczy nr 5 | 1033 | 427 |
41,34% |
427 | 412 | 96,49% | Tak |
Okręg wyborczy nr 6 | 952 | 540 |
56,72% |
540 | 530 | 98,15% | Tak |
Okręg wyborczy nr 7 | 1862 | 1014 |
54,46% |
1014 | 984 | 97,04% | Tak |
Okręg wyborczy nr 8 | 1125 | 546 |
48,53% |
546 | 539 | 98,72% | Tak |
Okręg wyborczy nr 9 | 945 | 552 |
58,41% |
551 | 534 | 96,91% | Tak |
Okręg wyborczy nr 10 | 1082 | 525 |
48,52% |
525 | 505 | 96,19% | Tak |
Suma: | 15 101 | 7 427 | 49,18% | 7 426 | 7 171 | 96,57% |
Kandydaci zarejestrowani do Rady Miejskiej w Nasielsku
Początek stronyNr listy | Nr na liście | Okręg wyborczy nr | Nazwisko i imiona | Komitet zgłaszający | Okręg wyborczy nr | Głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych* | Mandat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 1 | Świderski Mirosław | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 1 | 191 |
1,92% |
Tak |
1 | 1 | 2 | Modzelewska Bogumiła | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 2 | 54 |
0,54% |
|
1 | 1 | 5 | Brodzikowski Jan Cezary | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 5 | 67 |
0,67% |
|
1 | 1 | 7 | Latkowski Tadeusz | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 7 | 213 |
2,14% |
Tak |
1 | 1 | 9 | Karabin Witold Roch | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 9 | 21 |
0,21% |
|
1 | 1 | 10 | Malon Jerzy | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 10 | 111 |
1,11% |
|
4 | 1 | 2 | Łukowski Marcin | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 2 | 29 |
0,29% |
|
4 | 1 | 3 | Szczur Janina | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 3 | 74 |
0,74% |
|
4 | 1 | 4 | Kołakowski Wojciech | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 4 | 58 |
0,58% |
|
4 | 1 | 5 | Pawłowicz Czesław | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 5 | 82 |
0,82% |
|
4 | 1 | 7 | Puc Jolanta | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 7 | 15 |
0,15% |
|
4 | 1 | 8 | Markuszewski Henryk | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 8 | 94 |
0,94% |
|
4 | 2 | 2 | Parzonka Robert | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 2 | 181 |
1,81% |
|
4 | 2 | 7 | Płomiński Bogdan | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 7 | 59 |
0,59% |
|
5 | 1 | 1 | Turek Jerzy Tadeusz | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | 1 | 52 |
0,52% |
|
5 | 1 | 2 | Olearnik Lesław Tadeusz | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | 2 | 85 |
0,85% |
|
5 | 1 | 3 | Dylewska Grażyna Beata | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | 3 | 66 |
0,66% |
|
5 | 1 | 6 | Turek Marzena | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | 6 | 49 |
0,49% |
|
5 | 1 | 8 | Ostrowski Piotr | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | 8 | 22 |
0,22% |
|
5 | 1 | 10 | Chrzanowska Agnieszka | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | 10 | 15 |
0,15% |
|
5 | 2 | 1 | Lubiak Hanna | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | 1 | 17 |
0,17% |
|
5 | 2 | 2 | Suwiński Maciej Aleksander | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | 2 | 106 |
1,06% |
|
5 | 2 | 3 | Skabek Katarzyna | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | 3 | 23 |
0,23% |
|
6 | 1 | 1 | Kaczyński Andrzej Józef | Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci | 1 | 64 |
0,64% |
|
6 | 1 | 3 | Bielecki Tadeusz | Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci | 3 | 84 |
0,84% |
|
6 | 1 | 4 | Ziemiecki Ireneusz Wojciech | Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci | 4 | 140 |
1,40% |
|
7 | 1 | 1 | Bielawski Ryszard Józef | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 1 | 9 |
0,09% |
|
7 | 1 | 2 | Drwęcka Maria | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 2 | 11 |
0,11% |
|
7 | 1 | 3 | Malinowski Jan | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 3 | 17 |
0,17% |
|
7 | 1 | 4 | Kosewska Emilia | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 4 | 35 |
0,35% |
|
7 | 1 | 5 | Sierzputowski Bogdan | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 5 | 16 |
0,16% |
|
7 | 1 | 7 | Romanowski Jan | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 7 | 33 |
0,33% |
|
7 | 1 | 8 | Matuszewski Tadeusz | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 8 | 10 |
0,10% |
|
7 | 1 | 9 | Zwierzyński Tomasz Aleksander | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 9 | 34 |
0,34% |
|
7 | 1 | 10 | Ziółkowska Ewa Bogumiła | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 10 | 14 |
0,14% |
|
7 | 2 | 1 | Lewandowski Krzysztof | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 1 | 16 |
0,16% |
|
7 | 2 | 2 | Wiśniewski Daniel | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 2 | 14 |
0,14% |
|
7 | 2 | 3 | Kobrzyński Krzysztof | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 3 | 23 |
0,23% |
|
7 | 2 | 4 | Sadłowski Jerzy | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 4 | 53 |
0,53% |
|
7 | 2 | 7 | Zawadzki Bogumił Grzegorz | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 7 | 144 |
1,44% |
|
20 | 1 | 1 | Wiśniewski Cezary Krzysztof | Komitet Wyborczy Wyborców "Lokalna Wspólnota Samorządowa" | 1 | 77 |
0,77% |
|
20 | 1 | 3 | Domański Ireneusz | Komitet Wyborczy Wyborców "Lokalna Wspólnota Samorządowa" | 3 | 70 |
0,70% |
|
20 | 1 | 4 | Skrzynecki Radosław Antoni | Komitet Wyborczy Wyborców "Lokalna Wspólnota Samorządowa" | 4 | 106 |
1,06% |
|
20 | 1 | 6 | Zalewski Piotr | Komitet Wyborczy Wyborców "Lokalna Wspólnota Samorządowa" | 6 | 76 |
0,76% |
|
20 | 1 | 7 | Domżała Tomasz Bronisław | Komitet Wyborczy Wyborców "Lokalna Wspólnota Samorządowa" | 7 | 182 |
1,82% |
|
20 | 1 | 8 | Pawłowski Marek | Komitet Wyborczy Wyborców "Lokalna Wspólnota Samorządowa" | 8 | 46 |
0,46% |
|
20 | 1 | 9 | Kurpiewski Przemysław | Komitet Wyborczy Wyborców "Lokalna Wspólnota Samorządowa" | 9 | 20 |
0,20% |
|
20 | 1 | 10 | Gerasik Marek | Komitet Wyborczy Wyborców "Lokalna Wspólnota Samorządowa" | 10 | 148 |
1,48% |
Tak |
20 | 2 | 3 | Rzeczkowski Dariusz | Komitet Wyborczy Wyborców "Lokalna Wspólnota Samorządowa" | 3 | 59 |
0,59% |
|
20 | 2 | 4 | Podgrudny Sławomir | Komitet Wyborczy Wyborców "Lokalna Wspólnota Samorządowa" | 4 | 62 |
0,62% |
|
20 | 2 | 7 | Suska Wiesław | Komitet Wyborczy Wyborców "Lokalna Wspólnota Samorządowa" | 7 | 174 |
1,74% |
|
24 | 1 | 1 | Aleksandrowicz Marzena | Komitet Wyborczy Wierni Polsce | 1 | 4 |
0,04% |
|
24 | 1 | 2 | Aleksandrowicz Sławomir Benedykt | Komitet Wyborczy Wierni Polsce | 2 | 7 |
0,07% |
|
24 | 1 | 3 | Adamski Dariusz | Komitet Wyborczy Wierni Polsce | 3 | 2 |
0,02% |
|
24 | 1 | 4 | Mikulski Czesław | Komitet Wyborczy Wierni Polsce | 4 | 57 |
0,57% |
|
24 | 1 | 5 | Bryśkiewicz Janusz Mieczysław | Komitet Wyborczy Wierni Polsce | 5 | 28 |
0,28% |
|
24 | 1 | 7 | Rostkowska Agnieszka | Komitet Wyborczy Wierni Polsce | 7 | 11 |
0,11% |
|
24 | 1 | 8 | Tarwacki Paweł Andrzej | Komitet Wyborczy Wierni Polsce | 8 | 1 |
0,01% |
|
24 | 1 | 9 | Jasek Krzysztof | Komitet Wyborczy Wierni Polsce | 9 | 26 |
0,26% |
|
24 | 1 | 10 | Ciesielski Bonifacy | Komitet Wyborczy Wierni Polsce | 10 |
0,00% |
||
24 | 2 | 3 | Bryśkiewicz Marcin Władysław | Komitet Wyborczy Wierni Polsce | 3 | 19 |
0,19% |
|
25 | 1 | 1 | Zawadzki Wiesław Aleksander | Komitet Wyborczy Wyborców "WSPÓLNE SPRAWY" | 1 | 40 |
0,40% |
|
25 | 1 | 2 | Olszewski Mateusz Piotr | Komitet Wyborczy Wyborców "WSPÓLNE SPRAWY" | 2 | 30 |
0,30% |
|
25 | 1 | 3 | Zawadzki Andrzej | Komitet Wyborczy Wyborców "WSPÓLNE SPRAWY" | 3 | 162 |
1,62% |
|
26 | 1 | 1 | Obojska Joanna Ewa | Komitet Wyborczy Wyborców Mocni Razem | 1 | 20 |
0,20% |
|
26 | 1 | 2 | Dzikoń Teresa Agnieszka | Komitet Wyborczy Wyborców Mocni Razem | 2 | 56 |
0,56% |
|
26 | 1 | 3 | Branicka Katarzyna | Komitet Wyborczy Wyborców Mocni Razem | 3 | 42 |
0,42% |
|
26 | 1 | 4 | Romanowicz Piotr | Komitet Wyborczy Wyborców Mocni Razem | 4 | 36 |
0,36% |
|
26 | 1 | 5 | Osiecka Ewa | Komitet Wyborczy Wyborców Mocni Razem | 5 | 9 |
0,09% |
|
26 | 1 | 6 | Chodyna Henryka Maria | Komitet Wyborczy Wyborców Mocni Razem | 6 | 9 |
0,09% |
|
26 | 1 | 8 | Kaczmarczyk Maria Małgorzata | Komitet Wyborczy Wyborców Mocni Razem | 8 | 14 |
0,14% |
|
26 | 2 | 1 | Pyrzakowski Michał Daniel | Komitet Wyborczy Wyborców Mocni Razem | 1 | 5 |
0,05% |
|
26 | 2 | 2 | Ampulski Jerzy Mieczysław | Komitet Wyborczy Wyborców Mocni Razem | 2 | 15 |
0,15% |
|
26 | 2 | 3 | Wyszomirski Rafał Maksymilian | Komitet Wyborczy Wyborców Mocni Razem | 3 | 28 |
0,28% |
|
26 | 2 | 4 | Mokos Marek | Komitet Wyborczy Wyborców Mocni Razem | 4 | 34 |
0,34% |
|
27 | 1 | 1 | Stamirowski Adam Włodzimierz | Komitet Wyborczy Wyborców ADAMA STAMIROWSKIEGO | 1 | 155 |
1,55% |
|
27 | 1 | 4 | Wasierzyński Marian Sylwester | Komitet Wyborczy Wyborców ADAMA STAMIROWSKIEGO | 4 | 34 |
0,34% |
|
28 | 1 | 1 | Sakowski Włodzimierz Michał | Komitet Wyborczy Wyborców CENTRUM SAMORZĄDOWE "NASIELSK 2007" | 1 | 144 |
1,44% |
|
28 | 1 | 2 | Pająk Andrzej | Komitet Wyborczy Wyborców CENTRUM SAMORZĄDOWE "NASIELSK 2007" | 2 | 171 |
1,71% |
|
28 | 1 | 3 | Giziński Marek Adam | Komitet Wyborczy Wyborców CENTRUM SAMORZĄDOWE "NASIELSK 2007" | 3 | 71 |
0,71% |
|
28 | 1 | 4 | Leszczyński Dariusz | Komitet Wyborczy Wyborców CENTRUM SAMORZĄDOWE "NASIELSK 2007" | 4 | 248 |
2,49% |
Tak |
28 | 1 | 5 | Kalinowski Antoni | Komitet Wyborczy Wyborców CENTRUM SAMORZĄDOWE "NASIELSK 2007" | 5 | 136 |
1,36% |
Tak |
28 | 1 | 6 | Krzyczkowski Wojciech | Komitet Wyborczy Wyborców CENTRUM SAMORZĄDOWE "NASIELSK 2007" | 6 | 146 |
1,46% |
Tak |
28 | 1 | 7 | Śmietański Stanisław Wojciech | Komitet Wyborczy Wyborców CENTRUM SAMORZĄDOWE "NASIELSK 2007" | 7 | 445 |
4,46% |
Tak |
28 | 1 | 8 | Fronczak Krzysztof | Komitet Wyborczy Wyborców CENTRUM SAMORZĄDOWE "NASIELSK 2007" | 8 | 330 |
3,31% |
Tak |
28 | 1 | 9 | Lubieniecki Jerzy | Komitet Wyborczy Wyborców CENTRUM SAMORZĄDOWE "NASIELSK 2007" | 9 | 371 |
3,72% |
Tak |
28 | 1 | 10 | Jarząbek Janina Krystyna | Komitet Wyborczy Wyborców CENTRUM SAMORZĄDOWE "NASIELSK 2007" | 10 | 124 |
1,24% |
|
28 | 2 | 2 | Szumska Hanna | Komitet Wyborczy Wyborców CENTRUM SAMORZĄDOWE "NASIELSK 2007" | 2 | 150 |
1,50% |
|
28 | 2 | 4 | Wierzchoń Andrzej | Komitet Wyborczy Wyborców CENTRUM SAMORZĄDOWE "NASIELSK 2007" | 4 | 188 |
1,89% |
Tak |
29 | 1 | 1 | Jaszczak Mirosława Maria | Komitet Wyborczy Wyborców NADZIEJA NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ | 1 | 36 |
0,36% |
|
29 | 1 | 2 | Kacperska Bogumiła | Komitet Wyborczy Wyborców NADZIEJA NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ | 2 | 44 |
0,44% |
|
29 | 1 | 3 | Krynicka Katarzyna | Komitet Wyborczy Wyborców NADZIEJA NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ | 3 | 25 |
0,25% |
|
29 | 1 | 4 | Chojnacki Wiesław | Komitet Wyborczy Wyborców NADZIEJA NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ | 4 | 89 |
0,89% |
|
29 | 1 | 5 | Banach Jolanta | Komitet Wyborczy Wyborców NADZIEJA NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ | 5 | 48 |
0,48% |
|
29 | 1 | 6 | Lewandowski Krzysztof | Komitet Wyborczy Wyborców NADZIEJA NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ | 6 | 32 |
0,32% |
|
29 | 1 | 7 | Romanowicz Marek | Komitet Wyborczy Wyborców NADZIEJA NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ | 7 | 80 |
0,80% |
|
29 | 1 | 8 | Zaborowski Zdzisław | Komitet Wyborczy Wyborców NADZIEJA NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ | 8 | 22 |
0,22% |
|
29 | 1 | 9 | Fabisiak Piotr Paweł | Komitet Wyborczy Wyborców NADZIEJA NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ | 9 | 62 |
0,62% |
|
29 | 1 | 10 | Biernacka Bogusława | Komitet Wyborczy Wyborców NADZIEJA NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ | 10 | 7 |
0,07% |
|
29 | 2 | 1 | Babicz Tomasz Wacław | Komitet Wyborczy Wyborców NADZIEJA NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ | 1 | 67 |
0,67% |
|
29 | 2 | 2 | Ostaszewski Adam | Komitet Wyborczy Wyborców NADZIEJA NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ | 2 | 79 |
0,79% |
|
29 | 2 | 3 | Antosik Henryk | Komitet Wyborczy Wyborców NADZIEJA NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ | 3 | 149 |
1,49% |
|
29 | 2 | 4 | Szulkowski Artur Sylwester | Komitet Wyborczy Wyborców NADZIEJA NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ | 4 | 116 |
1,16% |
|
29 | 2 | 7 | Stromecki Tadeusz | Komitet Wyborczy Wyborców NADZIEJA NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ | 7 | 113 |
1,13% |
|
30 | 1 | 1 | Cienkowska Katarzyna | Komitet Wyborczy Wyborców BLOK SAMORZĄDOWY | 1 | 91 |
0,91% |
|
30 | 1 | 2 | Łapińska Anna Małgorzata | Komitet Wyborczy Wyborców BLOK SAMORZĄDOWY | 2 | 205 |
2,06% |
Tak |
30 | 1 | 3 | Fijalska Elżbieta | Komitet Wyborczy Wyborców BLOK SAMORZĄDOWY | 3 | 87 |
0,87% |
|
30 | 1 | 4 | Markowicz Barbara | Komitet Wyborczy Wyborców BLOK SAMORZĄDOWY | 4 | 116 |
1,16% |
|
30 | 1 | 6 | Wóltański Zbigniew Stefan | Komitet Wyborczy Wyborców BLOK SAMORZĄDOWY | 6 | 124 |
1,24% |
|
30 | 1 | 10 | Dublewski Albert Jakub | Komitet Wyborczy Wyborców BLOK SAMORZĄDOWY | 10 | 86 |
0,86% |
|
30 | 2 | 1 | Lewandowski Norbert | Komitet Wyborczy Wyborców BLOK SAMORZĄDOWY | 1 | 27 |
0,27% |
|
30 | 2 | 2 | Modzelewski Tadeusz Józef | Komitet Wyborczy Wyborców BLOK SAMORZĄDOWY | 2 | 93 |
0,93% |
|
30 | 2 | 3 | Wójciak Michał | Komitet Wyborczy Wyborców BLOK SAMORZĄDOWY | 3 | 211 |
2,12% |
Tak |
30 | 2 | 4 | Niedzielski Mariusz Krzysztof | Komitet Wyborczy Wyborców BLOK SAMORZĄDOWY | 4 | 33 |
0,33% |
|
31 | 1 | 2 | Cejnóg Łukasz Grzegorz | Komitet Wyborczy Wyborców "Postaw na młodych" | 2 | 35 |
0,35% |
|
32 | 1 | 2 | Rasiński Paweł Tomasz | Komitet Wyborczy Wyborców NOWA RZECZYWISTOŚĆ | 2 | 39 |
0,39% |
|
33 | 1 | 3 | Popielarski Krzysztof Dariusz | Komitet Wyborczy Wyborców KRZYSZTOFA POPIELARSKIEGO | 3 | 101 |
1,01% |
|
34 | 1 | 6 | Nowosielska Bożena Agata | Komitet Wyborczy Wyborców BOŻENY NOWOSIELSKIEJ | 6 | 94 |
0,94% |
|
35 | 1 | 3 | Duchnowski Grzegorz | Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Duchnowskiego | 3 | 202 |
2,03% |
Tak |
36 | 1 | 1 | Sotowicz Stanisław | Komitet Wyborczy Wyborców STANISŁAWA SOTOWICZA | 1 | 259 |
2,60% |
Tak |
37 | 1 | 5 | Zadrożna Helena | Komitet Wyborczy Wyborców "LEPSZE JUTRO" | 5 | 26 |
0,26% |
|
38 | 1 | 2 | Świderska Katarzyna Jolanta | Komitet Wyborczy Wyborców Katarzyny Świderskiej | 2 | 250 |
2,51% |
Tak |
39 | 1 | 4 | Zalewski Marek | Komitet Wyborczy Wyborców Marka Zalewskiego | 4 | 136 |
1,36% |
Kandydaci wybrani do Rady Miejskiej w Nasielsku
Nr listy | Numer na liście | Okręg wyborczy nr | Dane kandydata | Głosów ważnych oddanych na kandydata | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Nazwisko i imiona | Wiek | Liczba | % (w skali okręgu wyborczego) | |||
1 | 1 | 1 | Świderski Mirosław | 48 | 191 |
23,70% |
36 | 1 | 1 | Sotowicz Stanisław | 42 | 259 |
32,13% |
30 | 1 | 2 | Łapińska Anna Małgorzata | 57 | 205 |
20,96% |
38 | 1 | 2 | Świderska Katarzyna Jolanta | 42 | 250 |
25,56% |
30 | 2 | 3 | Wójciak Michał | 48 | 211 |
21,87% |
35 | 1 | 3 | Duchnowski Grzegorz | 52 | 202 |
20,93% |
28 | 1 | 4 | Leszczyński Dariusz | 44 | 248 |
27,02% |
28 | 2 | 4 | Wierzchoń Andrzej | 48 | 188 |
20,48% |
28 | 1 | 5 | Kalinowski Antoni | 56 | 136 |
33,01% |
28 | 1 | 6 | Krzyczkowski Wojciech | 46 | 146 |
27,55% |
1 | 1 | 7 | Latkowski Tadeusz | 42 | 213 |
21,65% |
28 | 1 | 7 | Śmietański Stanisław Wojciech | 50 | 445 |
45,22% |
28 | 1 | 8 | Fronczak Krzysztof | 48 | 330 |
61,22% |
28 | 1 | 9 | Lubieniecki Jerzy | 47 | 371 |
69,48% |
20 | 1 | 10 | Gerasik Marek | 41 | 148 |
29,31% |